• Diğer

Gündem

Yıldıztepe Günübirlik Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Yıldıztepe, hafta sonunda günübirlik ziyaretçileri ağırlıyor. Ilgaz Dağı'nın eteklerinde bulunan ve uzunlukları 300, 2400 ve 4500 metre olan 3 piste sahip kayak merkezi, doğal güzelliğiyle de ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor.

Yıldıztepe Günübirlik Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Okunma: 195

24 Aralık 2018 13:11
-A

+A

Hava sıcaklıklarının yüksek olması nedeniyle kayak yapamayan ziyaretçiler, kızakla kayıp kar topu oynayarak eğlenceli vakit geçiriyor.
Çankırı Kayak Antrenörleri Derneği Başkanı Mehmet Emin Yelken, yaptığı açıklamada, Yıldıztepe Kayak Merkezi'nin hafta sonu tatilcileri için gözde mekânlardan olduğunu söyledi.
Kayak merkezinde pistlerin kayak yapmaya henüz uygun olmadığına işaret eden Yelken, "Günübirlik gelen turistler için mangal, telesiyej, ayrıca kızak yapmak isteyenler için de kızak pistlerimiz faaliyette." dedi.
Ankara, İstanbul ve Batı Karadeniz illerinden günübirlik ziyaretçi ağırladıklarını dile getiren Yelken, şunları kaydetti: "Yıldıztepe'de günübirlik ziyaretçilerimizin yoğunluğu var. Geçen haftalarda daha çok yoğunluğumuz vardı. Hava sıcaklıklarının artması bizi olumsuz etkiledi. Sezona iyi başlamıştık ama şu anda kar yeterli seviyede değil. Geçen sezona göre yine iyi durumdayız. Önümüzdeki günlerde kar yağarsa güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku