• Diğer

Spor

Yıldız Bayan Boks Milli Takımı’nın Anlamlı Teşekkürü

Yıldız Bayan Boks Milli Takımı’nın Anlamlı Teşekkürü

Okunma: 5368

20 Haziran 2019 12:11
-A

+A

Yıldız Bayan Boks Milli Takımı’nın Anlamlı Teşekkürü
Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Milli Takımı yetkilileri kamp süresince kendilerine verdiği destek için Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
   22 Mayıs- 2 Haziran tarihlerinde Romanya’nın Galati –City şehrinde yapılan Avrupa Şampiyonası için Çankırı’da hazırlık çalışmalarını sürdüren ve Romanya’dan 1 altın bir bronz madalya ile dönen Milliler, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya teşekkür etti.
Ziyarette konuşan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’da yaptığı değerlendirmede ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve milli takım yetkililerini kutladı.
Rektör Ayrancı, “ Biz bu şehrin külli aklı olarak şampiyonaya ilimizde hazırlanan Yıldız Bayanlar Boks Milli Takımımıza elimizden geldiğince destek olmaya ve onlara moral ve motivasyon sağlamaya çalıştık. Şampiyona boyuncada yakından takip etmeye çalıştık. Her biri birbirinden değerli çocuklarımıza bir kez daha kutluyorum isterdik ki tabi hepsi madalya ile dönsün. Ama böyle bir arenaya çıkmak bile büyük ayrıcalık ora da bizleri başarı ile temsil ettikleri için onları kutluyorum. Özellikle kamp kadrosuna son anda dahil edilen ve bunu bizim iftar programımızda öğrenen ve mutluluktan gözyaşlarına hakim olamayan ve bizleri de ağlatan Ece Asude Ediz kızımızın altın madalya alması sevincimizi ikiye katladı. Ece’yi ve bronz madalya alan Yağmur’u bir kez daha tebrik ediyorum ve hepsi ile de ayrı ayrı gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Milli Takım yetkililerimizi de ayrıca tebrik ediyor ve gösterdikleri vefa duygusu için teşekkür ediyorum.” dedi.
Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Milli Takımı Baş Antrenörü Ahmet Çınar ise yaptığı konuşmada,” Sayın Rektör hocam kamp süresince hem kampımızı ziyaret etti hem de bizi iftar yemeğinde misafir etti. Ayrıca üniversitemizin düzenlemiş olduğu sosyal faaliyetlere de davet ederek sporcularımızı moral motivasyon olarak en üst düzeyde tutmamıza yardımcı oldu. Kendisi bizlere ve sporcularımıza verdiği güzel ve değerli hediyelerle hepimizi ayrıca çok mutlu etti. Bizde şampiyona sonrası kendisine bu emeklerinden dolayı teşekkür etmek istedik. Romanya’dan 1 altın ve 1 bronz madalya ile döndük. Hem altın madalyalı sporcumuz Ece Asude Ediz hem de bronz madalya alan kızımız Yağmur Baba madalyalarını Türk Milleti ile birlikte özellikle Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya armağan etmek istediler ve kendisine teşekkürlerini ve selamlarımı ilettiler. Gönül isterdiki daha çok madalya ile dönelim ama şampiyona boyunca yaşadığımız aksilikler ve ev sahibi federasyonun üzerimize oynadığı bazı lobi faaliyetlerinden dolayı iki madalya ile yetinmek durumunda kaldık.” dedi.

Anahtar Kelimeler : Boks, millitakım,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku