• Diğer

Gündem

Yerli Malı Haftası Çocuklarla Kutladı

Yerli Malı Haftası münasebeti ile etkinlikler gerçekleştiren Çankırı Belediyesi, tutum, yatırım ve yerli tüketimde bilincin artırılması için bu kez çocuklar ile birlikte kutlama yaptı. Yerli Malı Haftası kutlamalarını düzenleyen özel çocuklar ile Çankırı Belediyesi Şehit Eren Bülbül Kreşi öğrencilerinin masalarını yerli malı ürünler süsledi

Yerli Malı Haftası Çocuklarla Kutladı

Okunma: 93

22 Aralık 2018 12:09
-A

+A

Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezi üyeleri ile Belediye Şehit Eren Bülbül Kreşi öğrencileri Yerli Malı Haftası’nı kutladı. Özel öğrenciler Buğday Pazarı Medresesinde kutlarken minikler ise ailelerinin hazırladığı yiyecek ve içeceklerle kreşlerinde bir kutlama yaptı. Belediye bünyesinde ritim dersleri alan özel öğrenciler, etkinlikte şarkılar söyleyerek eğlendi.
Minikler Büyüklere Örnek Oldu
Çankırı Belediyesi Şehit Eren Bülbül Kreşiöğrencileri örnek bir davranışa imza atarak “Aferin” dedirtti. Minikler, Yerli Malı haftasında hazırladıkları yerli yiyecekler ile kermes düzenleyerek geliriniYemen’de mağdur olan insanlar için topladı. Minikler, yiyeceklerin satışı için sabırla stantların başında bekledi. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, çocukların gösterdiği duyarlılığın herkese örnek olması gerektiğini belirtti.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku