• Diğer

Çankırı.

Yer Altı Tuz Şehrine Yönelik Toplantı!

Yer Altı Tuz Şehrine Yönelik Toplantı!

12 Aralık 2021 10:10
-A

+A

Yer Altı Tuz Şehrine Yönelik Toplantı!
Çankırı’daki Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi yapılan Yer Altı Tuz Şehri toplantısına ilk ev sahipliğini yaptı.
Çankırı Belediyesi’nin eski orduevini projelendirerek yaptığı Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi, kurumlar arası ilk toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantı öncesinde tesisi gezen konuklar, beğenilerini dile getirerek Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i tebrik etti. Islah çalışmaları ile estetik bir yapıya kavuşan Tatlıçay’ın kenarında bulunan Sosyal Tesis Millet Kıraathanesi ise konuklardan tam not aldı. Toplantının gündem maddesini ise Çankırı Yer Altı Tuz Şehri fizibilite raporu ile mali destek programlarının etki analizi raporu oluşturdu.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2021 yılı Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı’da gerçekleştirildi. Çankırı Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Çankırı TSO Başkanı Hayrettin Çelikten, Kastamonu TSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç ve KUZKA personelleri katıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Kastamonu Valisi Avni Çakır Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gündemde yer alan Çankırı Yer Altı Tuz Şehri fizibilite raporu ile mali destek programlarının etki analizi raporu görüşüldü. Toplantıda KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç,  Ajansın faaliyetlerine ilişkin bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Devamında ise yönetim kurulu üyeleri gündemde yer alan “Çankırı Yer Altı Tuz Şehri Fizibilite Raporu, Ajansın Mali Destek Programları Etki Analizi Raporu ile 2021 yılı İnsan Kaynakları Raporu ve Eğitim Programı” konularını görüştü. Toplantı gündem maddelerinin karara bağlanması ile sona erdi.
Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kuran Kursuna İlgisizlik!

Kuran Kursuna İlgisizlik!

09:50 - 23 Aralık 2021

Korkuluklar Yenileniyor!

Korkuluklar Yenileniyor!

09:47 - 23 Aralık 2021

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

09:46 - 23 Aralık 2021

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

09:43 - 23 Aralık 2021

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

10:12 - 22 Aralık 2021

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku