• Diğer

Gündem

Veli Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Ocak ayı velilerle buluşma toplantısı Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulunda yapıldı.

Veli Buluşma Toplantısı Gerçekleştirildi

Okunma: 139

16 Ocak 2019 10:05
-A

+A

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu Müdürü Ali Kemal SADE, okul öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.
Velilere eğitimin önemi, eğitim güvenliği, donatım faaliyetleri, kazanım değerlendirme araştırmaları, projeler, okul inşaatları gibi birçok konuda bilgiler veren İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK yaptığı konuşmada; okul aile iş birliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Çocuklarımızın 2023 vizyonunda belirlenen hedeflere ulaşması için hep birlikte çalışmamız gerektiğini ve üzerimize düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmemizi istedi.
İlimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili velilere ve öğretmenlere genel bilgilendirmelerde bulunan Sayın ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi.
Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Sayın ÖZTÜRK’ün katılımlarından dolayı tüm öğretmen ve velilere teşekkür etmesiyle sonlandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku