• Diğer

Kültür

Vali Hamdi Bilge Aktaş’a Bir Dizi Ziyaret

Vali Hamdi Bilge Aktaş’a bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Vali Hamdi Bilge Aktaş’a Bir Dizi Ziyaret

Okunma: 537

20 Haziran 2019 12:25
-A

+A

Vali Hamdi Bilge Aktaş’a Bir Dizi Ziyaret
Karabük Valisi Fuat Gürel ve eşi Hanımefendi Özlem Aras Gürel, Vali Hamdi Bilge Aktaş ve eşi Seval Aktaş’a iade-i ziyarette bulundu.
  Karabük Valisi Gürel ve eşini Valilik önünde, eşi Seval Aktaş ile birlikte karşılayan Vali Hamdi Bilge Aktaş ziyaretlerinden dolayı Vali Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel’e teşekkür etti. Ziyaret esnasında Vali Aktaş ve Seval Aktaş misafirlerine hediyeler takdim etti.
Karabük Valisi Fuat Gürel, Valilik Şeref defterini de imzalayarak, ilgisinden dolayı Vali Aktaş ve eşi Seval Aktaş’a teşekkür etti.
   Türk Kızılayı Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan, Kızılay Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy ve Yönetimi ile birlikte Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı ziyaret etti.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Genel Müdür Altan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Aktaş, Altan’a Çankırı’nın sembolü kaya tuzundan yapılmış lamba hediye etti. Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Dr. İbrahim Altan ve diğer Kızılay yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.
 
 1074 Çankırıspor Başkanı Alaattin Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yeni sezon hazırlıkları öncesi Vali Hamdi Bilge Aktaş'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.


Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku