• Diğer

Kültür

Ülkü Ocakları’ndan, Badminton Şampiyonlarına İftar Yemeği

Çankırı Ülkü Ocakları, işitme engelli badminton takımı ve yönetimi ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Katıldığı turnuvalarda birçok madalya alan Çankırı İşitme Engelli Badminton takımı ise organizasyondan mutlu olduklarını belirtti.

  Ülkü Ocakları’ndan, Badminton Şampiyonlarına İftar Yemeği

Okunma: 680

15 Mayıs 2019 09:55
-A

+A

 Çankırı Ülkü Ocakları, işitme engelli badminton takımı  ve yönetimi ile iftar yemeğinde bir araya geldi.  Katıldığı turnuvalarda birçok madalya alan Çankırı İşitme Engelli Badminton takımı ise organizasyondan mutlu olduklarını belirtti.
 
 İftar yemeğine Badminton Takımı Hocası kulübü yöneticileri, Badminton Sporcuları, Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin, Başkan Yardımcısı Ali Karataş, Sosyal Faaliyet Birim Başkanı Kutluhan Koca ve Ortaöğretim Birimi Başkanı Melih Yelekçi katıldılar.
 
  İftar yemeğinde bir konuşma yapan Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Alperen Şahin şunları ifade etti;
   “Ülkü Ocakları olarak, İşitme Engelli Badminton Takımı yöneticileri, hocaları ve sporcularıyla iftar yemeğinde bir araya geldik. Türkiye derecesiyle Çankırı’mızı, Mersin’de düzenlenen müsabakalarda başarıyla temsil eden kardeşlerimizi tebrik eder, Çankırı Ülkü Ocakları olarak her zaman en büyük destekçileri olacağımızı bilmelerini isteriz.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku