• Diğer

Gündem

TÜGVA’ nın Konuğu; Vali Aktaş

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çankırı İl Temsilciliği tarafından başlatılan Kariyer Sohbetleri programının ilk konuğu Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ile Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner oldu.

TÜGVA’ nın Konuğu; Vali Aktaş

Okunma: 118

24 Aralık 2018 13:03
-A

+A

TÜGVA İl Temsilciliğinde gerçekleştirilen programa Vali Aktaş, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, TÜGVA İl Temsilcisi Ömer Ulucan ile üniversite ve lise öğrencileri katıldı. Kuran’ı Kerim tilavetiyle başlayan program İl Temsilcisi Ömer Ulucan’ın TÜGVA’nın çalışmaları ve amaçlarını anlattığı konuşmasıyla devam etti. Türkiye Gençlik Vakfı’nın “Yeni Nesil Gençlik Vakfı” sloganıyla Türkiye gençliğine büyük hizmetler sunduğunu ifade eden Ulucan, “Vakfımız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz kurslarla, etkinliklerle Çankırı gençliğine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz geleceği görebilen, vatanına ve milletine faydalı olacak gençler yetiştirmektir” diye konuştu. Kariyer Sohbetleri programı hakkında da bilgi veren Ömer Ulucan, ilk defa düzenlenen programın belli periyotlarda farklı katılımcılarla gerçekleştirilmeye devam edileceğini söyledi.
Programda üniversite ve lise öğrencilerine hitap eden Vali Hamdi Bilge Akta ise Kaymakamlıktan Valiliğe uzanan kariyerini öğrencilerle paylaşarak tavsiyelerde bulundu. Vali Aktaş’ın konuşmasının ardından öğrencilerle söyleşi yapan Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, öğrencilere kariyeri boyunca edindiği tecrübe ve birikimleri aktardı.
Kariyer Sohbetleri programı  soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku