• Diğer

Çankırı.

Şehit Evinde Yenilik

Şehit Evinde Yenilik

29 Kasım 2021 12:00
-A

+A

Şehit Evinde Yenilik
 
Terörle Mücadelede Vazife Kahramanları Derneği Çankırı şubesi şehit ailesinin evinde yeniliklere vesile oldu.
 
Terörle Mücadelede Vazife Kahramanları Derneği Çankırı şubesi Çankırı’nın Germece Köyü’nde ikamet eden 15 Temmuz Şehidimiz Kurtuluş Kaya’nın ailesinin evindeki eşyalar yenilendi.
 
Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’ın daha önce gerçekleştirmiş olduğu bir ziyareti esnasında şehit babası Satılmış Kaya’nın evlerinin yenilenmesi talebinin ricası üzerine Çankırı Valiliği Germece Köyü’ndeki Kaya ailesinin evini yenilemişti.
Yenilenen eve yerleşecek ailenin eşyaları Terörle Mücadelede Vazife Kahramanları Derneği Çankırı şubesi tarafından yenilenerek aileye ulaştırıldı.
 
Açıklamada bulunan Terörle Mücadelede Vazife Kahramanları Derneği Çankırı şube Başkanı Şenol Bayram şu ifadelere yer verdi;’’Derneğimiz olarak sürekli görüşme halinde olduğumuz şehit ailesinin durumunu bizzat biliyorduk kendileri de şu anda derme çatma bir yapıda bulunmaktaydılar. Bizler derneğimize gönül veren dostlarımızla beraber bir araya gelerek ailemizin yeni taşınacaklara evin eşyasının tamamını a'dan z'ye yenileyerek şehit ailemize ulaştırdık.’’dedi
 
Sözlerine devam eden Bayram;’’ Şehit ailesinin duasını alarak ayrıldığımız Germece Köyü’ne inşallah yakın zamanda tekrar uğrayarak yerleşmiş oldukları evlerinde kendilerini ziyaret edeceğiz. Bu vesileyle de derneğimize talepte bulunan tüm şehit aileleri ve gazilerimizin ihtiyaçlarını çözmek adına elimizden gelen her şeyi fazlasıyla yapacağız. Çankırı'da kurulma sebeplerimizin en başında da şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek gelmektedir. Bu yapılan faaliyetler de bizlere destek olan ve emek veren herkese yürekten teşekkür ediyoruz.’’ Dedi. 
 
Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kuran Kursuna İlgisizlik!

Kuran Kursuna İlgisizlik!

09:50 - 23 Aralık 2021

Korkuluklar Yenileniyor!

Korkuluklar Yenileniyor!

09:47 - 23 Aralık 2021

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

09:46 - 23 Aralık 2021

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

09:43 - 23 Aralık 2021

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

10:12 - 22 Aralık 2021

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku