• Diğer

Çankırı.

Şampiyon Halterciler Ödüllendirildi!

Şampiyon Halterciler Ödüllendirildi!

21 Ekim 2021 10:02
-A

+A

Şampiyon Halterciler Ödüllendirildi!
Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, düzenlenen program ile şampiyon haltercileri kutlayarak altın ile ödüllendirdi. 
Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde şampiyon haltercilerin başarısını kutlamak için özel bir program düzenledi. Gerçekleştirilen kutlama programına;  İl Müdürü Sadık Ak ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yolcu, Beden Eğitimi Öğretmeni Halter Antrenörü Ömer Öz, Beden Eğitimi Öğretmeni Mesut Gönen ve şampiyon sporcular katıldı.
Programda; 20-27 Ağustos 2021 tarihleri arasında Polonya'da düzenlenen U15 ve U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa 2.liği ile 02-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyonasında Dünya 2.si olarak büyük bir başarıya imza atan Taner Çağlar,altınlarla ödüllendirildi.
Polonya’da düzenlenen U15 ve U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa 4.sü olarak gelecek adına iyi bir başlangıç yaparak Halter Milli takımının önemli sporcuları arasında yer alan Mert Yılmaz ile 15-18 Ekim 2021 tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenen Uluslararası Halter Turnuvasında 73 kilo sikletinde “Turnuva Şampiyonu” olarak altın madalyayı elde eden Berat Cinbo ’ya da çeşitli hediyeler takdim edildi.
 
“Eğitim ve öğretimin yanında sosyal ve sportif faaliyetlerin de başarı noktasında’’
Şampiyonları, antrenörlerini ve Beden Eğitimi öğretmenlerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk “Eğitim ve öğretimin yanında sosyal ve sportif faaliyetlerin de başarı noktasında bu seviyelere gelmesi ayrı bir sevinç ve mutluluk veriyor. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Sporcularımızı tebrik ediyorum “dedi.
 
‘’Yarânlar Diyarı Çankırı’mızda güzel günlere ulaşacağız.’’
Programda konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, "Bu güzel başarıları elde ettiğiniz için hepinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Birlik ve beraberlik duygusunun pekiştiği Yarânlar Diyarı Çankırı’mızda sizler gibi ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracak daha çok gencimizi göreceğimiz güzel günlere ulaşacağız.  Bütün çalışmalarımız bu yönde. Sizleri yürekten kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum " dedi.
Haber:Semira KONUK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku