• Diğer

Gündem

Şabanözü Kaymakamı Murat Çiçek “İn Yeni Yıl Mesajı

“Birlik ve beraberlik içinde yoğun bir tempoda çalıştığımız, bir çok alanda verimli geçen 2018 yılını geride bıraktığımız şu günlerde 2019 yılını karşılamanın tatlı heyecanını yaşıyoruz.

Şabanözü Kaymakamı Murat Çiçek “İn Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 144

29 Aralık 2018 12:31
-A

+A

Yeni yılda değerli Şabanözülü hemşerilerimizin başta tüm kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla el ele vererek İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için azami gayret sarf edeceğiz.
Huzurlu bir ilçede yaşanabilmesi için sizlerin de desteğiyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanda, eğitim alanında ihtiyaç duyduğu gelişime kavuşabilmesi için yeni bir enerjiyle, çok daha büyük projelerin hayata geçirileceği bir yıl olmasını ümit ediyorum.
 Vatandaşlarımıza sunulan kamu hizmetlerinin hızlı, verimli ve kaliteli bir biçimde sunulabilmesi için Kaymakamlığımız ve tüm kurumlarımızla sürdürülen çalışmaların, 2019 yılında da birlik, beraberlik, dayanışma ve ahenkle sürdürülecektir.
Bu duygu ve düşüncelerimle, yeni yıla girerken, sevgi, kardeşlik, dayanışma ve hoşgörü duygularının hâkim olduğu bir dünyada, yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle vatandaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımın yeni yıllarını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku