• Diğer

Çankırı.

SAADET PARTISI KONGREYE GIDIYOR

13 Eylül 2021 17:45
-A

+A

SAADET PARTISI KONGREYE GIDIYOR
 
Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Mustafa ÜNVER, olağan genel kurula gideceklerine dair basın bilgirisi yayınlattı.
 
Başkan Ünver: “Mevzuat gereği Saadet Partimizin Çankırı 7. Olağan il kongresini 19 Eylül 2021 Pazar günü gerçekleştirmiş olacağız. Kongremizin ülkemiz ve geleceğimiz açısından hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden temenni ve niyaz ederiz.” dedi.
 
 
’Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik.’’
 
Başkan Ünver, inançla, kararlılıkla ve heyecanla siyaset yaptıklarını belirtti. Ardından şunlarıda ekledi; “Köklerini parlak ve temiz mazimizden alan Milli Görüş siyasetinin 1969 yılında başlayan bu ulvi yolculuğunda, yarım asırdan fazla bir zaman geride kaldı.
 
Biz, temel ilkelerimizden sapmadan, inançla, kararlılıkla ve heyecanla bu yolculuğu sürdürüyoruz. Biz 50 yıldır; hak diyoruz, adalet diyoruz, üretim diyoruz, kalkınma diyoruz, şahsiyetli dış politika diyoruz, önce ahlak ve maneviyat diyoruz, düşmanlaştırma ve ötekileştirme değil, kardeşlik ve kucaklaşma diyoruz.
 
‘’50 yıldır çizgimizden taviz vermedik.’’
 
Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya diyoruz. 50 yıldır bu çizgimizden taviz vermedik, yolumuzdan dönmedik. Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik. Bugün de aynı anlayış ve heyecanla yürümeye, siyaset yapmaya devam ediyoruz. Çünkü bu ülkenin, insanlığın Saadet Partisi’ne ihtiyacı var, bunu biliyoruz, bu sorumlulukla hareket ediyoruz.”dedi.
 
‘’19 Eylül 2021 pazar günü kongremizi yapacağız.’’
 
Çankırı Saadet İl Başkanı ÜNVER, sözlerine devamla şöyle dedi:  “Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı 19 Eylül 2021 Pazar günü, il kongresini gerçekleştirecek. Salgın nedeniyle ertelenen kongremizi, inşâAllah bu hafta sonu saat 11.00’de Sefer AHMEDOĞLU Eğitim Salonumuzda pandemi kurallarına uygun olarak yapacağız. Yapacağımız kongremize salgın nedeniyle misafir katılımcı kabul edemeyeceğimiz için üzgünüz.


Yeni dönemde Türkiye genelinde olduğu gibi Çankırı’da da siyasetin parlayan yıldızı, Saadet Partisi olacaktır. Problemleri gündeme taşımaya, halkımızın sesi olmaya devam edecektir. Hep birlikte sosyal barışın, hak ve huzurun hakim olduğu yaşanabilir bir Çankırı için siyaset yapacağız. Kuru bir muhalefet yapmayacağız, problemleri ortaya koyarken, eleştirilerimizi sıralarken, çözümlerimizi de sunacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.
 
7. olağan genel kurulumuzun hayırlı olmasını, ülkemizi ve bütün insanlığı salgın, terör, deprem, yangın ve benzeri her türlü afetlerden muhafaza etmesini, hayatın yeniden normale dönmesini, Cenâb-ı Allah’dan temenni ve niyaz ederiz.”dedi.
 
Haber: Semira KONUK
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Faruk KARATATAR 16 Eylül 2021 15:15

Hayırlı olmasını Yüce Rabbimizden temenni ve niyaz ederiz.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku