• Diğer

Gündem

Rektör Ayrancı’ dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Prof. Dr. Hasan Ayrancı Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü 10 Ocak Çalışan Gazateciler Günü Mesajı; “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir basın gücünün toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli bir yeri vardır.

Rektör Ayrancı’ dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Okunma: 84

10 Ocak 2019 10:34
-A

+A

İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazeteciliğin insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü ve etkili bir görevi bulunmaktadır. Bu önemli görevi yerine getirmek için mesai mefhumu gözetmeksizin, her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele ise her türlü takdirin üzerindedir.
Bu duygu ve düşüncelerimle, ilimizin dışa bakan gözü, kulağı ve dili olan, Çankırı’nın sorunlarını, ihtiyaçlarını, taleplerini yetkililere ve kamuoyuna aktaran, sorunlara çözüm önerili yaklaşımlar ve eleştiriler getiren yerel basınımız başta olmak üzere tüm gazetecilerin“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku