• Diğer

Gündem

Raif Oktay Seçim Çalışmalarına Başladı

Çankırı kaderine terk edilmiş sadece seçimden seçime hazırlanan mahallerin den seçim çalışmalarını başlattığını söyleyen İYİ parti belediye başkan adayı Raif Oktay ‘ın esnaflarla yapmış olduğu sıcak samimi sohbetler dikkat çekti.

Raif Oktay Seçim Çalışmalarına Başladı

Okunma: 272

30 Ocak 2019 09:28
-A

+A

Raif Oktay; “Beni sizler yetiştirdiniz. İçinizden biri halk çocuğu olarak belediye başkanlığı gibi kutsal bir görev verdiniz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde, aramızda oluşan ve hiç kopmayan gönül bağı tekrar memleketime hizmet etmek için beni sizlerle buluşturdu. Allahın izni ve sizin desteğinizle inşallah 31 mart da tekrar memleketime hizmet etme şerefine ulaşacağım. Sizlerle yediğimi bu bir lokma simit ve içtiğim bir yudum çayın zevkini hiç bir şey veremez bana.” dedi.
Oktay; “Önemli olan proje çizdirip söz vermek değil o projeleri hayata geçirebilmektir. Çankırı’nın acil ihtiyacı hayati projeleri uzman ekibimizle hazırlıyoruz. Halkımız zaten memleketin ihtiyacı olan hizmetleri yetkililer duysun diye bas bas bağırıyor. Biz bu sese kulak verdik. İnşallah bizden sonra gelenlere de yol göstermesi hizmet edebilmesi için memleketimizin ileriye dönük 50 yıllık projelerini hep beraber hayata geçireceğiz.” dedi.
Bu daha başlangıç sık sık ziyaretinize geleceğim bunu saymıyorum diyerek esnafın yanından ayrılan Raif Oktay günün değerlendirmesini yönetimiyle birlikte yapmak üzere İYİ parti İl binasına geçti.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku