• Diğer

Gündem

PAKDEMİRLİ: ÇANKIRI’YI DAVOS YAPACAĞIZ

AK Partı seçim Bürosu açılışı Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’in katılımıyla gerçekleştirildi.

PAKDEMİRLİ: ÇANKIRI’YI DAVOS YAPACAĞIZ

Okunma: 1320

14 Mart 2019 11:23
-A

+A

PAKDEMİRLİ: ÇANKIRI’YI DAVOS YAPACAĞIZ
AK Partı seçim Bürosu açılışı Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Açılış AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Çankırı Milletvekili ve Tarım Komisyon Üyesi Salim Çivitçioğlu, Tarım Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Açılış ve selamlama konuşmasını AK Parti İl Başkanı Celal Kaman yaptı. Milletvekili ve Tarım Komisyon Üyesi Salim Çivitçioğlu, Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Ak Parti Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin Boz da konuşma yaptı.
Açılış konuşmasın Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli; “Bu seçim bir yerel seçim, İlimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde belediye başkan adaylarını seçeceksiniz. Elbet belediye başkanı seçerken planlarına, projelerine, yapacaklarına bakacağız. Ama diğer taraftan da bu seçim gene bir sonuç seçimi yani bu seçimde gene bir karar vereceğiz. Türkiye’nin istikrarıyla ilgili bir karar vereceksiniz. Türkiye de istikrar devam etmeli mi? O kararı vereceksiniz. 
 24 Haziran seçilerinde biz sizden AK Parti Recep Tayip Erdoğan bu ülkeyi 2023 yılına kadar yönetsin diye sizlerden vize aldık. Aradan bir ay geçmeden bir gece ekonomik darbe aldık. Türkiye’nin temel ekonomik göstergelerinde hiçbir sebebi yokken bir anda döviz 4 liradan 7.50 liraya tırmandırıldı. Allaha şükür kontrolü tekrardan ele aldık. Fakat sürekli olarak istikrasızlaştıramaya maruz bırakılıyoruz. O yüzden bu sistemin başkanlık sisteminin oturması için bu istikrarın devam etmesi için mutlaka çok fazla desteğin devamı gerekiyor.
Çankırı çalışkan insanlarıyla tarım ve hayvancılık şehridir. Ancak Çankırımızı tarım ve hayvancılık üssü haline İnşallah hep birlikde sizlerle beraber getireceğiz.
Çankırı’yı Davos yapacağız, Ilgaz’ı Davos yapacağız inşallah. Igaz’ı Davos yaptığımızda tüm ilçelere ve merkeze de sirayet edecek ve Çankırı’nın tamamının geliri artacak.  Bütün kayak hocaları Sarıkamış’dan çıkıyor. Neden Ilgaz’dan çıkmıyor? Ilgaz’dan da çıksın. Ilgaz da Türkiye ekonomisine insanlarımızı kazandırsın.
İnşallah en kısa zaman da Kızlar Yolu Barajımızı en kısa zaman da yapacağız. Hamzalıyı bitirdik. Çankırımıza hayırlı uğurlu olsun. Dere çatının  % 90 bitti İnşallah bu sene onu da bitireceğiz. Tatlı Çayda biraz geçmişiz ama ödeneğini her şeyini hazırlayıp en kısa zaman da ona da başlayıp bitireceğiz. Çankırımıza hayırlı uğurlu olsun. Hayvan pazarı ve kesimhane konularında da Tarım Orman Bakanlığı olarak belediyemize desteğimizi vereceğiz.” İfadelerini kullandı.
 Makamda ki görüşmelerinin sonunda Bakan Pakdemirli’ye tuzdan ibrik hediye edildi.
 
 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku