• Diğer

Gündem

Ölçme Değerlendirme Merkezi Koordinatörleri Değerlendirme Toplantısı

Çankırı genelinde İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından uygulanan Kazanım Değerlendirme Araştırması sonuçlarının açıklanmasının ardından Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinatörleri değerlendirme toplantıları düzenledi.

Ölçme Değerlendirme Merkezi Koordinatörleri Değerlendirme Toplantısı

Okunma: 876

27 Ocak 2019 09:30
-A

+A

08.01.2019 Salı günü saat 14.00’te il merkezi ortaokul müdürleri ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kenan Yada başkanlığında; 10.01.2019 Perşembe günü yine saat 14.00’te ilçe milli eğitim şube müdürleri ve ilçelerle köylerdeki ortaokul müdürleriyle İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantılarda ildeki tüm ortaokulların müdürleri araştırma sonuçları ile ilgili bilgilendirildi.10.01.2019 Perşembe günü yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar da katılırken toplantılar Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi toplantı salonlarında gerçekleştirildi.
Çankırı’nın eğitim öğretimine sağladığı katkı bakımından gayet verimli geçen toplantılarda Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi il koordinatörü M. Tuğrul Çolak araştırma sonuçlarına ait analizleri ayrıntılı biçimde sunarken Çankırı genelinde telafiye ihtiyaç duyulan konu ve kazanımların da tek tek altını çizdi. Okul müdürlerinin de görüş ve önerileriyle desteklediği oturumlar toplantı başkanlarının kapanış konuşmaları ile sona erdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku