• Diğer

Gündem

ODA VE BORSALARDAN HAREKATA TAM DESTEK

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, harekata destek veren STK'ler adına düzenlenen basın toplantısında, harekatın amacının hem ülke sınırlarının güvenliğini sağlamak hem de Türkiye ve bölge ülkeler için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak olduğunu söyledi.

ODA VE BORSALARDAN HAREKATA TAM DESTEK

Okunma: 650

17 Ekim 2019 17:23
-A

+A

ODA VE BORSALARDAN HAREKATA TAM DESTEK

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, harekata destek veren STK'ler adına düzenlenen basın toplantısında, harekatın amacının hem ülke sınırlarının güvenliğini sağlamak hem de Türkiye ve bölge ülkeler için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak olduğunu söyledi.
Türkiye'ye ve ekonomisine yöneltilen tehditlere Türk milletinin, iş dünyasının ve sivil toplumun bir ve beraber olarak en güzel cevabı vereceğini belirten Çelikten, "Bu tehditler karşısında bu vatanın her bir ferdi, Türkiye'nin geleceği için daha çok çalışacak, daha çok üretecektir. Üst kuruluşlarımız, yurt dışındaki muadilleri olan kurumlar ve üyesi oldukları uluslararası kuruluşlar nezdinde çalışmaya ve ülkemizin bu haklı duruşunu aktarmaya başladılar. Gün sessiz kalma değil, milli birlik ruhuyla, bir ve beraber olarak ses verme günüdür." dedi.
Çelikten, vatandaşların sosyal medyadaki bilgi kirliliği ve provokasyonlara karşı dikkatli olması gerektiğini de aktardı.
Toplantıya, Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Ticaret Borsası Başkanı Erdal Arslan, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi İsmail Ayhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Karadeniz ile konfederasyona üye sendika başkanları katıldı.
 
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

2 MİLYON LİRALIK KATKI

2 MİLYON LİRALIK KATKI

17:18 - 12 Kasım 2019

3 KİŞİYE MEZAR OLDU

3 KİŞİYE MEZAR OLDU

16:52 - 12 Kasım 2019

81 YILDIR ÖZLEMLE…

81 YILDIR ÖZLEMLE…

17:29 - 11 Kasım 2019

BÜYÜK ÖNDER’İ ANDILAR

BÜYÜK ÖNDER’İ ANDILAR

17:28 - 11 Kasım 2019

ÇOCUKLAR ATALARI İÇİN YARIŞTI

ÇOCUKLAR ATALARI İÇİN YARIŞTI

17:23 - 11 Kasım 2019

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku