• Diğer

İlçeler

Ocak Başkanından Karakaya’ ya Ziyaret

“Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya’ya anlamlı ziyaret. Ülkü Ocakları Şabanözü İlçe Başkanı Davut Kibaroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri 21 Aralık 2018 Cuma günü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Ocak Başkanından Karakaya’ ya Ziyaret

Okunma: 101

22 Aralık 2018 12:05
-A

+A

Ülkü Ocakları başkanı  Kibaroğlu, Başkan Karakaya’yı 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday gösterildiği için tebrik ederek, kendisine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından gençliğin en büyük düşmanı olan uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele için özel olarak çıkarılan, "Uyuşturucu Madde ve Bağımlılığı İle Mücadele Platformu" ve "Projeler Atlası" isimli dergiyi hediye etti.
Ülkü Ocakları olarak  "Uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı gençlerimizi korumak en büyük vazifemizdir" dedi.   Ocak faaliyetleri ve çalışmaları hakkında başkan Karaka’ya bilgi verdiler.
Göreve geldikleri günden bu güne gençlere yönelik önemli faaliyetler yürütmeye çalıştıklarını vurgulayarak, amaçlarının bilinçli, bilgili, kültürlü ve eğitimli bir gençlik yetiştirmek olduğunu söyledi.
"Gençliğe ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyi olur"
Ülkü Ocaklarının gençlere çok büyük önem verdiğini aktaran Kibaroğlu, "Gençlik bizim için çok önemli, bu nedenle gençlerimizi hem sosyal hem de kültürel anlamda iyi yetiştirmek istiyoruz.” dedi.
Ülkü Ocakları olarak bizim Sosyal Kültür ve Sanat Birimimizin yürüttüğü bazı çalışmalarımız var, her hafta farklı bir konuda gençlerimize sohbet veriyor ve onları aydınlatıyoruz. Bu faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. İyi bir gençlik yetişmesi vatanımıza milletimize hayırlı nesiller yetişmesi için gayret sarfediyoruz dedi.  Ülkemizin kalkınması ve daha iyi yerlere gelmesi açısından gençliğe ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyi olur. Biz Ülkü Ocakları olarak bunun farkındayız ve bu yöndeki çalışmalarımız güçlü ve kararlı bir şekilde devam edecektir" ifadelerini kullandı.
 Başkan Karakaya da bu nazik ziyaretleri, dergi hediyesi ve adaylığı ile ilgili iyi dilekleri için kendilerine teşekkür etti.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku