• Diğer

Gündem

MHP’den Miting Havasında Proje Tanıtımı

Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart Yerel Seçimleri Kapsamında yürütmüş olduğu proje çalışmalarını Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda 26. Dönem Osmaniye Milletvekili, Genel Başkan baş danışmanı DOÇ. Dr. Ruhi Ersoy katılımıyla halka tanıtıldı.

MHP’den Miting Havasında Proje Tanıtımı

Okunma: 1273

12 Mart 2019 12:56
-A

+A

MHP’den Miting Havasında Proje Tanıtımı
Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart Yerel Seçimleri Kapsamında yürütmüş olduğu proje çalışmalarını Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda 26. Dönem Osmaniye Milletvekili, Genel Başkan baş danışmanı DOÇ. Dr. Ruhi Ersoy katılımıyla halka tanıtıldı.
Proje tanıtım etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Programın açılış konuşmasını MHP İl Başkan Vekili Recep Çapar yaptın. Çapar konuşmasında; “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli İsmail Hakkı Esen’in açıklayacağı projelerinin hepsinin arkasındadır. Bu projelerin hazırlanmasında ve bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Mübarek üç aylarınızı tebrik ediyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Etkinlik de MHP Çankırı İlçe Başkanı Bahadır Akbaba konuşma yaptı. Akbaba konuşmasında;” Yıllarca kaynakları yanlış kullanılan, aşama aşama değerlerinden benliğinden uzaklaştırışmış, insanı ile kucaklaşmayı unutmuş, mutsuzluğa, huzursuzluğa itilmiş aziz şehrimiz Çankırı’dır bizim tek derdimiz. Hepimizin ortak kaygısı da davası da Çankırı'dır.
Çankırı’nın derdi çok, sorunları büyük ama çok Şükür ki derdimize derman olacak bir belediye başkan adayımız var. Bizlere düşen Çankırı sevdasıyla kıymetli başkanımıza sahip çıkmak.Bir olalım, iri olalım,diri olalım ve Çankırımız hak ettiği şekilde yönetecek kadroyu zafere taşıyalım. Kıymetli hemşerilerim İsmail Hakkı Esen demek ülkücü kılıç demek. İsmail Hakkı Esen demek vizyon demek. İsmail Hakkı Esen demek Çankırı’nın ehli demek. İsmail Hakkı Esen demek Çankırı sevdalısı bir yiğit demek.
Çankırı bugün zincirleri kırıyor. Çankırı bugün prangalardan kurtuluyor. Çankırı bugün yeni bir tarihe, yeni bir döneme sizlerle birlikte imza atıyor. Bizler Çankırı nasıl yönetilir hep birlikte görelim. “ifadelerini kullandı.
 Proje tanıtımı etkinliğine katılan 26. Dönem Osmaniye Milletvekili, Genel Başkan baş danışmanı DOÇ. Dr. Ruhi Ersoy da konuşma yaptı. Ersoy konuşmasında;” Hepimiz biliyoruz ki bu memlekette 15 Temmuz ihaneti yaşandı. İşte o gece kurulan birliktelikten kaynaklı Türk siyasetinin geleceğini, Türkiye Cumhuriyetinin yarınlarını şekillendirecek olan Cumhur İttifakının eseri olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçildi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi bugün aramızda anne-babasıyla aramızdan dolaşan çocuklarımızın, Karatekin Üniversitesinde öğrenci olan gençlerimizin, 2028’e, 2038’e 2053’ de yaşanacakların adeta geleceğini nitelendiren bir sistemdir. Bu sistem yaşanılırken ne alama geldiği yaşadığımız an içerisinde bilinmese de gelecek dönemlerde fark edilecek olan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 3. Aşamaya geçtiği bir dönemdir.
Özellikle büyük şehirler de buna benzer ilçelerde Cumhur İttifakıyla seçime giriyoruz. Bunun dışında kalan yerlerde Başta Çankırı olmak üzere diğer illerde de demokratik bir yarış içerisindeyiz. Bu yarışımız; hizmette, bilgide, vatandaşa en yüksek hizmeti verecek projelerle İslam Ahlak, Türklük grup ve onun bütüncül yaşam tarzına uygun maneviyatla çalışkanlığı ilke edinmiş bir belediyeciliğin olacağına yürekten inanıyorum.” İfadelerine yer verdi.
  Konuşmacılardan sonra sahneye çıkan İsmail Hakkı Esen sinevizyon gösterisi eşliğinde projelerini halka sundu. Esen’in dikkat çeken bazı projeleri;
 • Engelsiz Belediyecilik Projesi
 • Aşevi Projesi
 • Gıda Bankacılığı Projesi
 • Açık İnternet ve ADSL Hizmeti Projesi
 • Kent TV ve Kent Radyo Projesi
 • Go Kart ve Drift Alanı Projesi
 • Kent Meydanı Projesi
 • Gençlik Merkezi ve Aqua Park Yüzme Havuzu Projesi
 • Taşmescit Rekreasyon Projesi
 • Alpaslan Türkeş Yaşam Kompleksi Projesi
 • Karatekin 1074 Projesi
 • Karatekin Tuz Festivali Projesi
 • Yeşil Kuşak Projesi
 • Kuşhane ve Arastalar Restorasyonu Projesi
 • İmar Planı Revizyonu Projesi
 •  

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku