• Diğer

Gündem

MHP Adayı Mustafa Karakaya Projelerine Devam Ediyor…

Şabanözü belediye başkanı ve MHP belediye başkan adayı Mustafa Karakaya, yeni dönemde hayata geçireceği projeleri açıklamaya devam ediyor.

MHP Adayı Mustafa Karakaya Projelerine Devam Ediyor…

Okunma: 2288

6 Şubat 2019 09:58
-A

+A

Geçen hafta Çok Amaçlı Belediye Hizmet binası Projesini   açıklayan Başkan Karakaya, bu haftada “Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projesini”  kamuoyu ile paylaştı.
MHP Şabanözü belediye başkan adayı Mustafa Karakaya, Yeni dönemde hayata geçireceği projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor. 
Geçtiğimiz hafta Belediye Hizmet Binasının Projesini kamuoyu ile paylaşan Karakaya, Bu hafta da Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projesini açıkladı. Başkan Karakaya, tecrübeleri ile tekrar hizmete talip olduklarını söyledi. Projelerini sosyal medya hesabından paylaşan MHP Şabanözü Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakaya, Bu güne kadar üstü açık olarak hizmet veren pazar yerinin kışın yağışta yazın güneşte pazar esnafına  vatandaşlara sıkıntı çıkardığını dile getirerek, pazar yerinin üstünü kapatılarak 2400 metre kare alan içinde olacağını  vatandaşların bu sorununu çözeceklerini açıkladı.
kapalı pazar yeri ile ilgili projesinin hazır olduğunu ifade eden Başkan Karakaya, Yeni dönemde ilk iş olarak projeyi hayata geçireceklerini söyledi.
Çok amaçlı Kapalı Pazar Yeri Otopark ve açık düğün salonu amaçlı, hayata geçtiğinde vatandaşların ve Pazar esnafımızın büyük bir rahatlığa kavuşacağını, yazın güneşten kışın yağışın sorun olmaktan çıkacağını dile getirdi.
Başkan Karakaya, “Bu güne kadar üstü açık Pazar yeri halkımıza hizmet etmekteydi olumsuz hava şartlarında vatandaşlarımızda Pazar esnafımızda zorluklar yaşamaktaydı, Göreve başladığımız yıl itibariyle proje çalışmalarımızı tamamladığımız “Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projemizle artık hayata geçtiğinde esnafımızda vatandaşlarımızda rahat edecekler.” dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku