• Diğer

Gündem

MHP 2. Seçim Bürosunu Açtı!

Milliyetçi Hareket Partisi ikinci seçim bürosunun açılışını yaptı.

MHP 2. Seçim Bürosunu Açtı!

Okunma: 146

9 Şubat 2019 21:38
-A

+A

Çankırı Belediyesi mevkiinde açılan yeni seçim büro açılışına çok sayıda davetli katıldı. Çankırı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Milliyetçi Hareket partisi yeni İl Başkanı Hasan Çakır ve Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba ile Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ile çok sayıda siyasetçinin ve vatandaşın bir araya gelerek açıldığı seçim bürosu; önce dualarla daha sonra da davul zurna eşliğinde kurdelesi kesildi.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen açılış konuşmasında şu ifadeleri kullandı; Çıktığımız bu hizmet yolunda bizleri yalnız bırakmayan ve kendilerinden çok şey öğrendiğimiz, siyaset ve insanlık adına şahsiyetleri ile bize değer katmış, örnek olmuş, değerli partililerime, sayın belediye başkanlarıma, teşkilatın değerli yönetici ve üyelerine, hanımefendilerine, beyefendilere ve bizleri yalnız bırakmayan dava arkadaşlarımıza, ülkücü kardeşlerimize… bize güç verdiniz, şeref verdiniz hepiniz hoş geldiniz.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen açılışta halka şu şekilde seslendi; “Allah nasip ederse, Çankırı’ nın ve diğer belediye başkan adaylarımızla ilçelerin problemlerini çözme noktasında  bütün ekibimizle, teşkilatımızla, hep beraber yürüteceğimiz belediye başkanlığına talibim. Rabbim bizi mahcup etmesin, her iki cihanda muzaffer eylesin,  hepinizin ayaklarına sağlık, hepiniz tekrardan hoş geldiniz.” dedi.
Açılış daha sonra kalabalığın dağılması ile sonlandı.
 
 
Anahtar Kelimeler : MHP 2. Seçim Bürosunu Açtı! ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku