• Diğer

Gündem

MGT Rektör Ayrancı'yı Ziyaret Etti

ÇAKÜ Medya ve Girişimcilik Topluluğu yeni dönem projelerini görüşmek üzere Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı'yı ziyaret etti.

MGT Rektör Ayrancı'yı Ziyaret Etti

Okunma: 83

24 Ocak 2019 09:54
-A

+A

ÇAKÜ Medya ve Girişimcilik Topluluğu yeni dönem projelerini görüşmek üzere Akademik Danışman Doç. Dr. Alpaslan Kuşvuran, Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Emir Keskin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadriye Kozan, Ahmet Can Karakaya ve Hasan Anıl Karataş ile beraber Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı'yı makamında ziyaret etti 
Medya ve Girişimcilik Topluluğu Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Emir Keskin " Üniversitemiz ve şehrimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bahar dönemi bizler için çok yoğun geçecek, rektör hocamızın tüm projelerimizi ilgiyle incelemesi ve tamamına onay vermesi bizler için en büyük motivasyon kaynağıdır.  Yeni dönem projelerimizi ilerleyen süreçte kamuoyuyla paylaşacağız. " dedi. Topluluk Akademik Danışmanı Doç. Dr. Alpaslan Kuşvuran ise "Başta Kurucu Yönetim Kurulu Başkanımız Emir Keskin olmak üzere tüm MGT ailesi projeler üretmek, üniversitemize ve şehrimize katkıda bulunmak için çabalıyor. Rektör hocamızın girişimci fikirlere ve projelere destek olması, öğrenci toplulukları ile yakından ilgilenmesi bizler için büyük avantaj, kendisine çok teşekkür ediyoruz." dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku