• Diğer

Yazar

tercumangazetesi@hotmail.com

4 makale bulunmakatadır

Merhaba

Sosyal hayatın telaşı içerisinde koşuşturduğumuz günler birbir üstüste akıp gidiyor. Dünyanın bile küçüldüğü zamanımızda, etrafımızda neler olup bitiyor?. Günler ne getirip sosyal hayatımızdan neleri alıp götürüyor? Bu ve benzeri sorular uzayıp gidebilir. Mühim olan bizim de içinde bulunduğumuz dünyada önümüzü görerek hayatımızı devam ettirmektir.

01:26 - 10 Aralık 2018

+A

-A

Okunma: 239

Günümüzde zamanı iyi kullanmak, gerektiği kadar değerlendirebilmek için şüphesiz iletişim de bir o kadar önem kazanmış durumdadır. Çağımızın özelliği gereği iletişim de büyük bir hızla gelişiyor. Çevremizdeki gelişmeler de ona keza bir hız dilimi içinde peş peşe sıralanıyor. Bu durumda bizler de bireysel olarak takipte zorlanıyor, çevremizi ve dünyayı saran olaylar zincirini görerek, bilerek hayatımıza yön verip, bilinçli, bilgili, hayatın gerçekleri ile yüzleşerek yaşamanın önemini bilmenin yanında anlamlandırmanın da gerekli olduğuna inanıyoruz.


Bu inanç çerçevesi içinde hayatı kapsayacak, İlimiz Çankırı bazında haber akışı yanında çok amaçlı bir hedef belirleyip "Tercüman Gazetesi" ile "Merhaba" diyerek yola çıkmış bulunuyoruz. Böylece il bazında olsun, kent bazında olsun günlük hayata bir pencerede biz açalım dedik. Bu pencere ile ilimiz çerçevesinde yeterli kadrosuyla okuyucularımıza ulaşma istek ve arzusuyla yola çıkmış bulunuyoruz.

Anahtar Kelimeler : Merhaba,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku