• Diğer

Gündem

Kick Boksçular Kütahya Yolunda

Kick Boksçular Kütahya Yolunda

Kick Boksçular Kütahya Yolunda

Okunma: 7160

24 Şubat 2020 11:36
-A

+A

 
Kick Boksçular Kütahya Yolunda
2019-2020 Öğretim Yılı Kick Boks Okullar Arası Yıldızlar-Küçükler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası 24 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu'nda yapılacaktır. Müsabakalar Yıldızlar; Point Fighting ve Light Contact, Küçükler; Point Fighting branşlarında yapılacaktır.
Müsabakalara 10 sporcusu ile katılım sağlayan No18 Spor Kulübü,
Yıldızlar Erkekler Kategorisi’nde Atakan ÖZMEN, Fethullah ÖREN, Ali Taha BALOĞLU, Yusuf AKTAY ile; Yıldızlar Kızlar Kategorisi’nde Sümeyye İdilnur ASLAN, İrem ÇELİK, İlknur Kübra AKTAŞ, İrem AKTAY ile; Küçükler Erkekler Kategorisi’nde Hasan Bartu ÇAĞIRAN ile; Küçükler Kızlar Kategorisi’nde ise Elif Çağlar ile Çankırı ilimizi temsil edecek.
No18 Spor Kulübü antrenörlerinden Milli sporcu Emre Aslan ve Milli takım antrenörü Hasan Aslan; “Sporcularımız 1 yıldır büyük emekler vererek turnuvalara hazırlandı ve biliyoruz ki katılım sağladığımız her turnuva sporcularımız için benzersiz bir deneyim. Her bir sporcumuzun şampiyonluğa giden bu yolda başarı elde edeceğine olan inancımız ise sonsuz. Umuyoruz ki bu turnuvadan da beklediğimiz sonucu elde eder ve Çankırı ilimizi en iyi şekilde temsil ederiz. Tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.” diyerek sporcularına olan desteklerini dile getirdiler.
Anahtar Kelimeler : çankırı, spor,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku