• Diğer

Çankırı.

Karamemiş’ten, Başkan Doğan’a Ziyaret!

Karamemiş’ten, Başkan Doğan’a Ziyaret!

16 Kasım 2021 09:31
-A

+A

Karamemiş’ten, Başkan Doğan’a Ziyaret!

İYİ Parti Uluslararası Politikalar başkan yardımcısı, Diaspora ve Lobiden Sorumlu Sayın Mehmet Ali Karamemiş ve beraberindeki İYİ Parti heyetiyle birlikte Çukurambar’daki genel merkezdeki yeni yerlerine taşınmaları dolayısıyla BAŞKON Genel Başkanı Nurettin Doğan’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyaret esnasında BAŞKON Genel Başkanı Nurettin Doğan şunları ifade etti; “Sayın Mehmet Ali Karamemiş dostum, kıymetli İYİ Parti heyeti; Bu güzel ve anlamlı ziyareti siz değerli ekibinize hoş geldiniz diyor, sizlere teşekkür ediyorum ve ayrıca başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Ankara’mızın en prestijli semtlerinden olan Çukurambar’daki yeni genel merkezimizi taşıdık. Yeni genel merkeze hayırlı olsun ziyaretleri akın akın olmaktadır. Bu ziyaretlerden biriside memleketimizin tanınmış iş insanlarında Çankırı kökenli, ülkemizin gururumuz, İYİ PARTİ Uluslararası Politikalar başkan yardımcısı Diaspora ve Lobiden Sorumlu Sayın Mehmet Ali Karamemiş ve ekibi oldu.”
 
‘’Çok önemli plan- projeleri hayata geçirdik.’’
BAŞKON Genel Başkanı Doğan ziyaret esnasında ziyaretçilere;“Başkent - Ankara’dan Doğan Güneş Anadolu’yu Aydınlatacaktır.” Sloganıyla çizdikleri yol haritalarına değindi. Ardından
Başkan Doğan yaşanan pandemi nedeniyle toprağın, gıdanın öneminin anlaşıldığına yönelik açıklamalarda bulundu.
Doğan şöyle devam etti;’’ BAŞKON Konfederasyonu olarak, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Federasyonu, Ek Turizm ve Ek Tarım Federasyonu, Spora Emeği ve Hizmeti Geçenler Federasyonu ve Yaşlılara ve Bakıma Muhtaçlara Hizmet Federasyonlarımıza ağırlık verdik ve çok önemli plan- projeleri hayata geçirdik.’’ifadelerini kullandı.
 
Doğan,‘’BAŞKON örnek ve önder olmak mecburiyetindedir.’’
Ziyaret esnasında BAŞKON Genel Başkanı Doğan Başkanlığını yürüttüğü BAŞKON hakkında kısa ilgiler vererek yaptıkları işe yönelik açıklamalarda bulundu;’’ 17 Haziran 2015 tarihinden itibaren faaliyetlerini sürdüren Başkent Ankara’mızın STK olarak ilk Konfederasyonu olan Başkent Ankara Ve Anadolu Konfederasyonu” (BAŞKON)’a halen (3) Konfederasyon, (5) federasyon ve 38 dernekle birlikte her zaman yüklendiği misyon itibarı ile örnek ve önder olmak mecburiyetindedir.
 
Doğan,‘’Konfederasyonumuz Okul, İlim İrfan ve Kültür Yuvası anlayışı ile yürütülmektedir.’’
BAŞKON Konfederasyonumuz her ne kadar bir sivil toplum kuruluşu olsa da, aynı zamanda bir nevi “Okul, İlim İrfan ve Kültür Yuvası anlayışı ile yürütülmektedir.
Biz BAŞKON olarak Başkent Ankara’mızın ve Cumhuriyetimizin Kuruluş Değerlerine bağlı; Yüce Milletimizden, Devletimizden, Başkent Ankara’mızdan ve Cumhuriyetimizin Kurucu değerlerinden yanayız.
Halka hizmeti hakka hizmet sayan anlayışının yerleşmesi çalışılması yanında  “Anadolu’muza ve Başkent Ankara’ya sahip çıkmak ve Başkentlik bilincinin gelişmesini sağlamak üzere kurulmuş olup; “okumak-çalışmak-üretmek ve verimliliğin arttırılması” çalışmaları ile; Başkent Ankara’daki ve Anadolu’daki tahribatın durdurulması ve özel projeler hazırlanması, şehirden köye dönüş, köylerin yeniden hürriyetlerine kavuşturulması ve Anadolu genelinde köye temelli dönüş yapan ve üretime katkı sağlamak üzere faaliyet gösterecek köylü ve çiftçilere özel imtiyaz sağlanması için yerel yönetimler ve hükümet nezdinde ilişki kurmak, bu manada faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaktır.’’ İfadelerini kullandı.
Hayırlı olsun ziyareti esnasında yoğun sohbetler yapıldı. İki saat süren sohbetten sonra İYİ Parti Uluslararası Politikalar başkan yardımcısı, Diaspora ve Lobiden Sorumlu Sayın Mehmet Ali Karamemiş değerlendirmeler sonrasıBizler Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Liderliğinde memleketimizi karış karış dolaşıyoruz. Yüce Milletimizin ayağına giderek memleketimizin meselelerini birinci ağızdan bizzat dinliyoruz. Bizlere çok büyük teveccüh olduğunu bizzat görüyor ve yaşıyoruz.
 
Karamemiş,’’ inşallah iktidar olacağız.’’
Özellikle genel başkanımız başta olmak üzere, parti yöneticilerimiz, il ve ilçe yönetimlerimiz olmak üzere İYİ Partili her üyemiz çok büyük fedakârlık ve zorluklar içerisinde çok çok çalışmaktadırlar. İnşallah iktidar olacağız.
 
Konulara ve ülkemizin tüm sorunlarını çözecek çalışmalar ve programlarımız hazırdır diyen Karamemiş başta tüm ülkemiz olmak üzere Ankara ve Çankırı’mıza ait plan ve programlarımız mutlaka iktidarımızla birlikte hayata geçirilecektir.” Dedi.
 
Sohbet sonrası Karamemiş’e ve beraberindeki heyete teşekkür edilerek ziyaret sonlandırıldı.
 
Haber Merkezi
 
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kuran Kursuna İlgisizlik!

Kuran Kursuna İlgisizlik!

09:50 - 23 Aralık 2021

Korkuluklar Yenileniyor!

Korkuluklar Yenileniyor!

09:47 - 23 Aralık 2021

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

ÇAKÜ’de Konferans Düzenlendi!

09:46 - 23 Aralık 2021

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

Ilgaz’da Örnek Etkinlik!

09:43 - 23 Aralık 2021

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

Yıldıztepe Sezona Başlıyor!

10:12 - 22 Aralık 2021

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku