• Diğer

Gündem

İyi Parti Adayları Belli Oldu

Çankırı’dan sorumlu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın katılımlarıyla İyi Parti Belediye Başkan Aday Tanıtım Programı gerçekleştirildi.

İyi Parti Adayları Belli Oldu

Okunma: 135

16 Ocak 2019 09:48
-A

+A

Programa; İyi Parti İl Başkanı Bora Kanat, İl Başkan Yardımcısı Erkan Doğan ve adaylardan; Raif Oktay, Arif Soysal, Hakkı Yalçın ve diğer İyi Parti üyeleri ile vatandaşlar da katıldı.
31 Mart Yerel Seçimlerinin yaklaşması ile İyi Parti adaylarını açıkladı. 100. Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen İyi Parti Aday Tanıtım Programı; İyi Parti İl Başkanı Bora Kanat’ın, açılış konuşması ile başladı. Kanat; “Biz 31 Mart’ta savaşa değil seçime gireceğiz.” dedi. Ardından Arif Soysal konuşmasında; “Biz Bu yola inandığımız dava için çıktık. Çünkü benim inandığım davaya kala kala bir siz kaldınız. Ve inşallah bu davamız iyi olacak, iyiye gidecek. İyi partiye gönül vermiş hiçbir arkadaşımı yarı yolda bırakmayacağım.” dedi.
İyi Parti  Belediye Başkan adaylarından Hakkı Yalçın ise; “Sizler ferman sunacak, iyi Parti derman olacaktır. Hedefimiz ‘Kızıl Elma !’ Ne mutlu Türküm Diyene !” dedi.
Çankırı Doğruyol Partisi Eski Belediye Başkanı yeni İyi parti adayı Raif Oktay; Ülkemiz için fevkalade önemli olan demokrasi gereği yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde hiç bir ayrım yapmadan ötekileştirmeden halkımla bütünleşerek başta seçilmiş ve atanmış bürokratlar üniversiteler sivil toplum örgütleri odalar muhtarlar unutulan ve küstürülen tüm kuruluşlar ile uyum içerisinde çalışacağıma söz veriyorum.” dedi. 
Son olarak İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, birlik beraberlik ve mesajları içerisinde aday tanımını yaparak konuşmasını bitirdi. İyi Parti adayları şu şekilde; Çankırı merkez Belediye Başkan Adayı Raif Oktay, Korgun Belediye Başkan Adayı Arif Soysal, Ilgaz Belediye Başkan Adayı Hakkı Yalçın olarak açıkladı.
Anahtar Kelimeler : İyi Parti Adayları Belli Oldu ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku