• Diğer

Kültür

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdare Şube Başkanları ile AB’ye Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığında, Hacı Ali Tesislerinde gerçekleştirildi.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

Okunma: 274

12 Temmuz 2019 15:54
-A

+A

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
 
İl İdare Şube Başkanları ile AB’ye Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığında, Hacı Ali Tesislerinde  gerçekleştirildi.
Toplantıya Vali Hamdi Bilge Aktaş, Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre Kılıç, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl İdare Şube Başkanları, STK temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Hamdi Bilge Aktaş, “Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantımızda TKDK İl Koordinatörlüğümüzün IPARD Programları ve projeler hakkında bir sunumunu dinleyeceğiz ve ardından Cumhurbaşkanlığımızın genelgesi okunacak. Toplantımıza genel idare konularının görüşülmesi ile devam edeceğiz” dedi.
TKDK İl Koordinatörü Emre Akbıyık’ın sunumundan sonra İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Gazi Baykaler, Cumhurbaşkanlığı genelgesini okudu. Akabinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal Özdemir, “Sıfır Atık Projesi” kapsamında uygulanacak yol haritası ve yapılacak diğer işlemler hakkında bilgi verdi.
Toplantı, genel idare konularının görüşülmesi ve yapılan istişarelerin ardından sona erdi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku