• Diğer

Eğitim

İkinci Dönem Müdürler Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İkinci Dönem Müdürler Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İkinci Dönem Müdürler Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Okunma: 707

14 Şubat 2020 11:55
-A

+A

İkinci Dönem Müdürler Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
2019- 2020 eğitim öğretim yılı ikinci dönem okul müdürleri bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirildi. 09:00’da başlayan toplantı kurumumuz konferans salonunda gerçekleşti. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR, şube müdürleri, il merkezi ve merkeze bağlı köy okullarının müdürleri katıldı. 
İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK bilgilendirme toplantısı açılış konuşmasında; “Bugün burada ilimizde görev yapan bütün eğitim yöneticileri ile bir aradayız. Eğitim öğretim faaliyetleri oldukça farklı paydaşları olan bir süreç. Okullarımızın ihtiyaçlarını, yöneticilerimizin istek ve önerilerini alanda olabildiğince dinlemeye ve sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Alandaki birlikteliğimizi toplantı ile perçinlemek birbirimizin tecrübelerinden faydalanmak adına toplantılar son derece yararlı oluyor. Hepimizin karşılaştığı sorunlar benzerlikler gösteriyor. Fikir alışverişi ile üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok. Kıymetli müdürlerim okullarınızda gerçekleştirdiğimiz projeler, çocuklarımız ve öğretmenlerimize sağladığınız eğitim ortamı için sizlere teşekkür ediyorum. ” dedi.
Toplantıda söz olan bütün İl Millî Eğitim Şube Müdürleri kendi bölümleri ile ilgili bilgilendirmeler yaptı. Planlanan faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulundular. 
Şube müdürlerinin sunumları bittikten sonra okul müdürlerinin dilek, istek ve önerileri dinlendi. Eğitim öğretimin daha başarılı olması için gerekli tedbirlerin alındığı ve planlı bir şekilde çalışmaların devam ettiği açıklandı.
 
Anahtar Kelimeler : milli eğitim,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku