• Diğer

Gündem

İhsan Bostan, Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Çankırı Ziraat Mühendisleri Odası İl Başkanı Ziraat Mühendisi İhsan Bostan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Oldu. İsmail Hakkı Esen'in Çankırı Belediye Başkanlığı’na seçilmesinden ardından çalışma ekibini oluşturmaya devam ediyor. Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İhsan Bostan, Tarım İl Müdürlüğü’nde ki görevinden ayrılarak Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine bugün başladı.

İhsan Bostan, Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Okunma: 2336

22 Mayıs 2019 09:56
-A

+A

  Çankırı Ziraat Mühendisleri Odası İl Başkanı Ziraat Mühendisi İhsan Bostan, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Oldu.
İsmail Hakkı Esen'in Çankırı Belediye Başkanlığı’na seçilmesinden ardından çalışma ekibini oluşturmaya devam ediyor. Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İhsan Bostan, Tarım İl Müdürlüğü’nde ki görevinden ayrılarak Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine bugün başladı.
Çankırı İl Tarım Müdürlüğünde ziraat mühendisi olarak çalışan ve Ziraat Mühendisleri Odası İl Başkanlığı görevini yürüten İhsan Bostan'ın Belediye Başkan Yardımcılığı'na atandığını kendi sosyal medya hesabından yayınladığı ve verdiği demeçle ilan etti.
İhsan Bostan kimdir?
1978 Yılında Çankırı ili Yapraklı ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Atatürk İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi'nde, yükseköğrenimini de Gazi Osman Paşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde tamamladı.2001 Yılında askerlik görevini 'yedek subay' olarak tamamladıktan sonra 2003 yılında Tarım ve Orman Bakanlığı'nda 'mühendis' olarak göreve başladı. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev almış olup halen Çankırı Ziraat Mühendisleri Odası Çankırı İl Başkanlığı görevini yürütmektedir. İhsan Bostan evli ve bir çocuk babasıdır. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku