• Diğer

İlçeler

Gönüllerince Pedal Çevirdiler

Çerkeş Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gönlünce Pedalla” etkinliği yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Gönüllerince Pedal Çevirdiler

Okunma: 195

12 Temmuz 2019 16:18
-A

+A

Gönüllerince Pedal Çevirdiler
 
Çerkeş Gençlik  ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gönlünce Pedalla” etkinliği yoğun bir katılımla gerçekleşti.
 
Çerkeş Nevzat Ayaz Spor Salonu önünde başlayan “Gönlünce Pedalla” etkinliğine öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik Çerkeş Nevzat Ayaz Spor Salonu önünden başlayarak Hükümet Caddesi üzerinde devam etti.
 Yaklaşık 100 kişilik bisikletli grup, tur boyunca vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Bisiklet turu sonrası katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Çerkeş Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakkı Fidan, “Gönüllülük Projesi kapsamında bugün değişik bir etkinlik yaptık. Yoğun katılım oldu. Sizlerde bize destek oldunuz teşekkür ederim. Gençleri bir araya getirdik. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Bundan sonra da inşallah değişik projelerle, halkın ve gençlerin ilgisini çeken heyecan verici projelerle yine bu etkinliklerimiz devam edecek. Çocuklarınızı hiç çekinmeden güvenerek İlçe Müdürlüğümüze gönderin. Biz burada iyi sporcu ve ahlaklı bireyler yetiştirmek için elimizden geldiğince çalışıyoruz.” diyerek etkinliğe katılanlara teşekkür etti.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku