• Diğer

Siyaset

GENÇ PARTİ ÇANKIRI’DA KONGREYE GİDİYOR

Genç Parti Çankırı İl Teşkilatı, teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırarak, emin adımlarla kongre sürecine hazırlanıyor. Çalışmalarına ivme katarak ilerleyen Genç Parti Çankırı İl Teşkilatı Ekim’in 12’sinde Merkez İlçe, 13’de Kızılırmak Kongresini, 19 Kasım’da ise Eldivan Kongresi yapacağını duyurdu.

GENÇ PARTİ ÇANKIRI’DA KONGREYE GİDİYOR

Okunma: 348

9 Ekim 2019 18:04
-A

+A

GENÇ PARTİ ÇANKIRI’DA KONGREYE GİDİYORGenç Parti Çankırı İl Teşkilatı, teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırarak, emin adımlarla kongre sürecine hazırlanıyor. Çalışmalarına ivme katarak ilerleyen Genç Parti Çankırı İl Teşkilatı Ekim’in 12’sinde Merkez İlçe, 13’de  Kızılırmak Kongresini, 19 Kasım’da ise Eldivan Kongresi yapacağını duyurdu.


Adım adım İl Kongresine yürüdüğünü bildiren İl Başkanı Murat Uyar, tüm Çankırılılara seslenerek: “Çankırı için hizmet, Çankırı için siyaset yapmak isteyen herkese çağrımız: Gelin Bu Çatı Altında Omuz Omuza Yürüyelim” dedi.


Genç Parti Çankırı İl Başkanlığı olarak yapacakları kongre sürecine ilişkin gazetemize değerlendirmelerde bulunan Başkan Murat Uyar, şu ifadelere yer verdi:
“İlçe kongreleri ile başlayan kongre surecini en kısa zaman da il kongremiz ile taçlandırmak amacındayız. Partimizde görev almak isteyen Çankırı’ya ve bu kutsal vatana gönül vermiş her bir bireyi aramıza katarak,  tecrübeli arkadaşlarımızla güzel bir yönetim kurmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile il kongremize adım adım ilerlerken, Çankırı ve vatan sevdalısı hemşerilerimizi partimizin çatısı altında bulunmaya davet ediyorum. Kongrelerimiz merkez ilçe ile başlayıp akabinde Kızılırmak, Eldivan, Yapraklı olarak devam edecektir.”


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku