• Diğer

Eğitim

GENÇ KIZILAY DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Çankırı Genç Kızılay 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Pazar Pazarında yaz kış demeden aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla tezgahlarının başında olan kadınlarımızın ve alışveriş için pazarda bulunan kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutlayıp hediyelerini takdim ettiler.

GENÇ KIZILAY DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Okunma: 6253

10 Mart 2020 18:19
-A

+A

Çankırı Genç Kızılay 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Pazar Pazarında yaz kış demeden aile bütçesine katkı  sağlamak amacıyla tezgahlarının başında olan kadınlarımızın ve alışveriş için pazarda bulunan kadınlarımızın   Kadınlar Gününü kutlayıp   hediyelerini takdim ettiler.
Gençlerimizin bu davranışı karşısında oldukça duygulandıklarını ifade eden pazarcı kadınlarımız böylesi bir günde hatırlandıkları ve tezgahlarına kadar gelerek kendilerini özel hissettiren genç kızılay ekibine teşekkür ettiler.
Çoğunluğu üniversite öğrencisi olan ve aileleri dışarıda olan gençler de bir anne bir kardeş   sevgisiyle kadınlarımızın günü  kutladılar.
 
Kızılay Şube Başkanı Ahmet ULUSOY’da yaptığı açıklama da;
“Bugün çoğu üniversite öğrencisi olan ve ailesinden uzakta olan  Genç Kızılay ekibimiz  Pazar pazarında tezgahlarının başında bu özel günlerinde çalışan kadınlarımızın gününü kutlamak istediklerini söylediler. Bizde onların bu güzel düşüncesi karşısında hemen çoban armağanı çam sakızı hediyeler temin ettik ve destek olduk. Oldukça sıcak  ve samimi ortamda farklı bir kutlama oldu ben duyarlılıklarından dolayı gençlerimizi tebrik ediyorum.
Bu vesile ile  evinde anne, işyerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan; en büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların kahramanı olan  toplumumuzun mimarı  ve ailemizin temel taşı olan, ne yaparsak yapalım haklarını asla ödeyemeyeceğimiz kadınlarımızın Dünya Kadınlar gününü kutluyor, huzur ve esenlikler diliyorum.” Dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku