• Diğer

Gündem

Geleceğin Umudu Çocuklarımız Gülsün

Çankırı Çocukları Koruma Derneği'nin "Hediyeni al da gel projesi" kapsamında geleneksel hale getirerek her bayram düzenlediği "İhtiyaç Sahibi Miniklerimize Bayramlık Hediye Dağıtım Programı" bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti.

24 Nisan 2022 15:35
-A

+A

Geleceğin Umudu Çocuklarımız Gülsün

Çankırı Çocukları Koruma Derneği'nin "Hediyeni al da gel projesi" kapsamında geleneksel hale getirerek her bayram düzenlediği "İhtiyaç Sahibi Miniklerimize Bayramlık Hediye Dağıtım Programı" bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. "Geleceğin umudu çocuklarımız gülsün diye" sloganıyla düzenlenen programa Çankırılı Bürokratlar ve İşadamları Birliği Genel Başkanı Ercan Irmak, MHP Kadın Teşkilatı Başkanı Huriye Yilmaz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Menekşe Erciyes, Kızılay Kadın Teşkilatı Başkanı Malike Kurt, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemile Eskisucu, İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Hatice Yakar, Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu ve yönetimi ile birbirinden değerli iş kadınlarımız katıldılar. Joyana Hotel'de düzenlenen programa katılan çocukların sevinçleri gözlerinden okunuyordu. Programda çocukların hoşça vakit geçirebilmesi için her şey düşünülmüştü. Balonlarla süslenen salonda palyaço gösterileri de programa ayrı bir renk kattı. Programda çocuklara yaş pasta ile birlikte çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Program hakkında açıklama yapan Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım, "Öncelikle "Hediyeni al da gel projesi" kapsamında her sene düzenlediğimiz programımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Programımızda bu sene de 130 çocuğumuzu giydirdik, hediye çeklerini verdik. Programımız için bize salonunu tahsis eden ve 10 çocuğumuzun giyim kuşam masraflarını karşılayan Joyana Hotel sahibi Satılmış Solak beye ve Otel Müdiremiz Necla Acar hanımefendiye de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyorum. Geleceğin umudu çocuklarımız gülsün diyerek çıktığımız bu yolda yardımsever Çankırı halkımızın destekleriyle bundan sonra da birçok çocuğumuzun yüzünü güldüreceğimize şahsım ve derneğim adına inancımız sonsuzdur. Katılımcılarımıza ve Çankırı halkımıza tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum." Dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku