• Diğer

Gündem

Etkinliklere Bir Yılda 12 Bin Kişi Katıldı

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde verilen hizmetlerden 2018 yılında yaklaşık 12 bin kişi faydalandı. Bilgi ve beceri kursları ile fitness, Türk hamamı, gelin hamamı, sauna, havuz, kuaför ve kabul salonunu aynı çatı altında buluşturan Merkez, geçen yıl da yoğun ilgi gördü.

Etkinliklere Bir Yılda 12 Bin Kişi Katıldı

Okunma: 77

11 Ocak 2019 10:44
-A

+A

Belediyenin Çankırı’da yaşayan kadınlar için hizmete açtığı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, ziyaretçi sayısını her geçen yıl daha da artırıyor. Merkez bünyesinde ortalama 30 branşta ücretsiz olarak verilen bilgi ve beceri kursları ile fitness, Türk hamamı, gelin hamamı, sauna, havuz, kuaför ve kabul salonunu hizmetleri vatandaşlardan büyük talep görüyor. 2018 yılında yaklaşık 12 bin kişiyi ağırlayan Merkezin bu seneyi de dolu dolu geçirmesi bekleniyor.
Çankırı’da yaşayan kadınların en çok zaman geçirdiği mekân haline gelen merkez, haftanın altı günü sabah 8.00’den kış dönemi akşam 22.00, yaz dönemi ise gece 00.30’a kadar hizmet veriyor. Merkez, faydalı birçok seminer ve konferansa da ev sahipliği yapıyor.Hizmetlerden yararlanmak isteyenler, 212 51 11 – 12 numaralı irtibat telefonundan bilgi alıp rezervasyon yaptırabiliyor.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku