• Diğer

Gündem

Ekipler Gece Gündüz Çalışıyor

Yurdumuzu etkisi altına alan soğuk hava ilçemizde de etkisini sürdürmeye devam ediyor. 05.01.2019 tarihinden itibaren etkili olmaya başlayan kar yağışı, vatandaşları etkilememesi için gece gündüz çalışıyor.

Ekipler Gece Gündüz Çalışıyor

Okunma: 103

10 Ocak 2019 10:36
-A

+A


 Şabanözü Belediyesi Fen İşleri Müdürü Şemsi Uysal yaptığı açıklamada; “Kar yağışı nedeniyle ekiplerin etkili ve yoğun bir biçimde çalışmaları devam etmektedir.” dedi.
Meteorolojiden yapılan uyarıların ardından teyakkuza geçtiklerini anlatan Uysal, şunları kaydetti; Şabanözü Belediyesi karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Şu anda 8 personel, 2  greyder, 4 kar küreme ve tuzlama ekiplerimizle yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Acil müdahale ekiplerimiz, vardiyalı bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ancak kar yağışı devam ettiği için bir taraftan açtığımız yol diğer taraftan karla dolabiliyor. Amacımız bölgede yolların kapanmasını engellemek.
Şabanözü Belediyesi Fen İşleri Müdürü Şemsi Uysal; “ Yüksek kesimlerde olduğu gibi ilçe merkezinde de yoğun bir kar yağışı etkili oluyor. Şabanözü Belediyesi olarak 2 greyder, 2 tuz serpici araç ve 3 kepçe ile yaklaşık 8 personel ile karla mücadele çalışmamızı sürdürüyoruz.” şeklinde karla mücadele çalışmalarını açıkladı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku