• Diğer

Eğitim

Dünya Tsunami Farkındalık Günü Lise Öğrencileri Zirvesine Katılacak Öğrenciler Belli Oldu

Japon Hükümeti tarafından 05-12 Eylül 2019 tarihlerinde Japonya’nın Hokkaido şehrinde düzenlenecek olan “Dünya Tsunami Farkındalık Günü Lise Öğrencileri Zirvesi"ne Türkiye´yi temsilen Çankırı TOBB Fen Lisesinden katılacak öğretmen ve öğrenciler belli oldu. Okulu temsil edecek grubun başkanı İngilizce Öğretmeni Bihter Dinçel Bak olurken Can Pusat Dinçer, Damla Aydın, Süeda Aydın, Kemal Enes Ulu, Buğra Kaan Kaya grupta kendilerine yer buldular.

Dünya Tsunami Farkındalık Günü Lise Öğrencileri Zirvesine Katılacak Öğrenciler Belli Oldu

Okunma: 1058

28 Mayıs 2019 15:52
-A

+A

                Japon Hükümeti tarafından 05-12 Eylül 2019 tarihlerinde Japonya’nın Hokkaido şehrinde düzenlenecek olan  “Dünya Tsunami Farkındalık Günü Lise Öğrencileri Zirvesi"ne  Türkiye´yi temsilen Çankırı TOBB Fen Lisesinden katılacak öğretmen ve öğrenciler belli oldu. Okulu temsil edecek grubun başkanı İngilizce Öğretmeni Bihter Dinçel Bak olurken Can Pusat Dinçer, Damla Aydın, Süeda Aydın, Kemal Enes Ulu, Buğra Kaan Kaya grupta kendilerine yer buldular. 
           
            Türkiye'yi her bakımdan  en iyi şekilde temsil edecek olan öğretmen ve öğrenciler Türkiye’nin adını duyurmaya gidecekler.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku