• Diğer

Gündem

Demokrat Parti İlçe Başkanlığına Atıcı Getirildi

Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına Şakır Atıcı getirildi.

Demokrat Parti İlçe Başkanlığına Atıcı Getirildi

Okunma: 1282

14 Mart 2019 11:12
-A

+A

Demokrat Parti İlçe Başkanlığına Atıcı Getirildi
Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına Şakır Atıcı getirildi.
 Demokrat Parti seçim işlerinden sorumlu Çankırı Eski Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık desteğiyle İlçe Başkanlığına getirilen Atıcı göreve gelir gelmez hummalı bir şekilde çalışmaya başladı. Atıcı yönetim kurulunu oluşturarak İl Genel Meclis Üyeliğine adaylığını koyan Mustafa Özgün’e destek vererek siyasi hayata  yeni bir heyecan yeni bir soluk getirmiştir.
 Atıcı geçtiğimiz günlerde Eski siyasi parti arkadaşı şimdi İYİ Parti Belediye Başkanı Raif Oktay’a yol arkadaşlığı yaptığı böylelikle adının İYİ Partiyle anıldığı gözlenmiştir. Atıcı gazetemize verdiği beyanla İYİ Parti ile ilgim yoktur. Raif Çankırı da aday olmasında dolayı yanında bulundum. Ekibimle İl Genele Meclisi Adayımız Mustafa Özgün’ün meclise girmesi için gece gündüz çalışacağız. Demokrat Parti olarak Çankırı’da Belediye Başkanı Adayımız yok. İlerleyen günlerde yönetimimizle bir araya gelerek istişare yapacağız. Ülkemiz ve Kentimiz için hangi adayın daha faydalı olacağına inandığımız bir adayı desteklemek için karar alabiliriz.
 Köklü ve mazisi derinliklere dayanan geçmişte Adalet Partisi, Doğruyol Partisi ve Demokrat Partisi vatandaşlarımızı partimize davet ediyorum. Gelin hep birlikte kır atı tekrar daha kaldıralım.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku