• Diğer

Kültür

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Yönetimi Belirlendi

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Yönetimini Belirledi 5 Ağustos 2019 tarihinde kurulan Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği, Genel Kurul Toplantısı ile asil yönetimini belirledi.

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Yönetimi Belirlendi

18 Ekim 2019 17:44
-A

+A

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Yönetimini Belirledi
5 Ağustos 2019 tarihinde kurulan Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği, Genel Kurul Toplantısı ile asil yönetimini belirledi.

Konu ile ilgili dernekten yapılan açıklamada, Çankırılı vatandaşları manevi destekçileri olmaya davet ederken, şu ifadelere yer verildi:
 “Çankırı’mıza, Şehitlerimizin Kıymetli Emanetlerine, gazilerimiz ve ailelerimiz ile Malul ve yakınlarına Vatana ve Millete hayırlı olmasını diliyoruz. Artık güçlenerek ve bu gücümüzü tüm Çankırılı hemşehrilerimizle STK’larımızla ve bürokrasimizle iletişim halinde olup, şehitlerimiz, gazilerimiz ve aileleri için gücümüzün üst sınırlarını zorlayarak kamu kurum ve kuruluşlarımızın destekleri ile sosyal, psikolojik ve ekonomik destek olmaya çalışacağız. Kanunla verilmiş pozitif ayrımcılık haklarımızın değerli kurum amirleri ile istişare halinde aktif etmeye tüm gücümüzle ve samimiyetimizle çaba göstereceğiz. Siyasi taraf olmaktan uzak ve polemiklere karışmadan ilkeli ve seviyeli iletişim kurmak, hayatı pozitif olarak yaşamak isteyen biz şehit yakınları, gazilerimiz ve yakınları için tüm Çankırılı hemşehrilerimizin manevi destekçimiz olduğunu biliyoruz. Bu desteklerine layık olmaya devam edeceğiz.
Bizler, Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği olarak hiçbir ayrımcılığa fırsat vermeden şehit ailelerimizi,  gazilerimizi ve ailelerini, vazife malulü ve yakınlarını ( Kore, Kıbrıs, Terör ve 15 Temmuz) ayrım yapmadan, STK’larımızı siyasi parti temsilcilerimizi ve tüm gönlü güzel vatansever Çankırı halkımızı tanışmaya, kaynaşmaya ve muhabbete biz olmaya birlikte Türkiye olmaya derneğimize davet ediyor ve bekliyoruz.”

Yapılan Genel Kurulda Seçilen Sil Liste Şu Şekilde:
Yönetim Kurulu, Başkan Mehmet Uçar, Başkan Yardımcısı Metin Kuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Çoşar,  Yusuf Erdoğan,  Nigar Kaya.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
ÖNEMLİ LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku