• Diğer

Kültür

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği’nden Gazetemize Nezaket Ziyareti

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği, gazetemize ziyarette bulundu.

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği’nden Gazetemize Nezaket Ziyareti

Okunma: 630

27 Eylül 2019 12:03
-A

+A

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği’nden
Gazetemize Nezaket Ziyareti
 
Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği, gazetemize ziyarette bulundu.
Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Kurucu Başkanı Metin Kuş, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uçar ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ünlü ile beraber gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Harun Yüksel ile görüş alışverişinde bulundular.
Kurucu Başkan Kuş, “Şehitlerimize, gazilerimize vefa, geride kalan emanetlerine hizmettir. Şehit ve gazi ailelerimize yardımlaşma ve dayanışma, sosyal ve psikolojik destek vermek, bugüne kadar ilimizde ulaşılamamış ya da ilgisiz kalındığı için sosyalleşme sorunları olan şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve ailelerine ulaşmayı hedefliyoruz.”  ifadelerini kullandı.
 
Kuş, derneğin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi verirken, şu sözleriyle görüşlerini belirtti: “Sivil Toplum Kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, yardımlaşma ve dayanışma fikri ile hareket eden herkes ile işbirliğine her türlü varız, ancak ‘Vatan Hainlerine’ karşıyız, onlarla hiçbir çalışmamız ve ya iş birliğimiz asla olamaz.”
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Harun Yüksel, ziyaret sırasında gerçekleşen sohbette, şehitlerin ve gazilerin toplumumuzda ayrı ve özel bir yeri olduğunu belirterek, Kahraman gazilerimize ve şehitlerimize Türk milleti olarak şükran borçluyuz. Yeni kurulan bir dernek olarak, güzel hizmetlerde bulunacağınıza inancımız tamdır. ” diye konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku