• Diğer

Gündem

Çankırı’nın “Çocuk Vekilleri”

Çankırı Belediyesi 15. Dönem Çocuk Meclisi’nde mazbata heyecanı yaşandı. Çocuk Meclisi’nde gerçekleşen seçimin ardından 195 asil üye, mazbatalarını alarak resmen göreve başladı.

Çankırı’nın “Çocuk Vekilleri”

Okunma: 105

24 Aralık 2018 13:00
-A

+A

Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Berra Yıldız’ın yaptığı konuşma ile açılan törene siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli, STK başkanları ve yöneticileri, Çocuk Meclisi üyeleri ile aileleri katıldı.
Belediye Başkanı Hüseyin Boz, çocuklarımızın demokrasiyle tanıştığı, kent yönetimine doğrudan katkı sağladığı Çocuk Meclisi’nin 15. döneminde görev alan başkanını, yönetim kurulunu ve tüm üyelerini kutlayarak yeni dönemde aktif ve başarılı bir çalışma süreci diledi.
 
Başkan Boz, en önemli hedeflerinden birisi de çocukların özgüveni yüksek, çevrelerinde örnek, arkadaşları arasında lider duruşu ile saygın, çevreye ve büyüklerine saygılı, hayvan sevgisi ile bezenmiş, günümüzün en çok ihtiyacı olan milli ve manevi değerlerimize bağlı, merhamet ve hoşgörü değerleri ile yoğrulmuş bir şekilde yetişmelerine katkı vermek olduğunu ifade etti. Boz, Çocuk Meclisi’nin yeni dönemde de şehirle ilgili tavsiyelerini beklediğini söyledi.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku