• Diğer

Eğitim

Çankırı Lisesi 79 Mezunları 40. Yılını Kutladı

Çankırı Lisesi 1979 yılı mezunları, geleneksel hale gelen buluşmalarının 40.yılını kutladı.

Çankırı Lisesi 79 Mezunları 40. Yılını Kutladı

Okunma: 3950

5 Aralık 2019 17:27
-A

+A


Çankırı Lisesi 1979 yılı mezunları, geleneksel hale gelen buluşmalarının 40.yılını kutladı.
 
Çankırı Lisesi 1979 yılı mezunları kutlama programına, Türkiye'nin değişik illerinden 1979 Çankırı Lisesi mezunu yaklaşık 45-50 kişi katıldı.
Bir araya gelerek hasret gideren okul arkadaşları, toplu halde liselerini ziyaret ederek anılarını tazelediler. Lise arkadaşlarının Cumartesi günü bir otelde düzenledikleri yemekli programın ardından Pazar sabahı Yapraklı’da kahvaltı yaparak eğlenceli vakit geçirdiler.

Grup adına konuşan Osman Alkan, "Lise arkadaşlığın çok özel, çok değerli olduğunun farkındayız. Tüm arkadaşlarımın da benimle aynı duyguyu paylaştığından eminim. 40 yıldır büyük bir mutlulukla gerçekleştirdiğimiz buluşmalarımız, bu yıl daha coşkulu, kalabalık olması ayrı bir heyecan kattı. Şöyle bir geriye dönüp baktığımızda pek çok yaşanmışlık görüyoruz. 40 yıl öncenin hayata hazırlanan heyecanlı gençleriyken bugün çoğumuz torun sahibiyiz. 40 yıllık dostluklar bizi mutlu ediyor, enerjimizi artırıyor. Yılda bir kez de olsa bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hepimiz isteyerek, tabiri caizse koşarak geliyoruz. Programları uymadığı için gelemeyen arkadaşlarımızın da çok üzüldüğünü hissediyoruz. Bu arada hayattan düşen, aramızdan eksilen arkadaşlarımız da oldu. Üzülüyoruz ve özlüyoruz ama yapacak bir şey yok. Hayatın gerçeği. Sevgi ve rahmetle anıyoruz değerli hocalarımızı, sevgili arkadaşlarımızı. Bu buluşmalar bizim için, hem çok sevdiğimiz Çankırı ile aramızda bir köprü olması, hem de ortak geçmişi, anıları olan arkadaşlarımızla hasret giderme anlamını taşımaktadır. Bu toplantılarımızı ömrümüz oldukça sürdürme kararlığındayız" dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku