• Diğer

Gündem

Çankırı’da İyi Kötü Çirkin Tiyatro Oyunu Sahnelenecek

Çankırılı hemşerimiz aynı zamanda GEODER üyesi olan Eray Yasin Işık'ın yazıp oynadığı "İyi Kötü Çirkin" adlı tiyatro oyunu, Genç Oluşum Derneği'nin organizasyonu ile siz değerli tiyatro sever halkımızla buluşuyor.

Çankırı’da İyi Kötü Çirkin Tiyatro Oyunu Sahnelenecek

Okunma: 220

8 Ocak 2019 09:59
-A

+A

Kafkaokur dergisinin sponsorluğunu üstlendiği tiyatro oyunu 11 Ocak Cuma ve 12 Ocak Cumartesi günü olmak üzere iki seans halinde saat 19.30'da 100.Yıl Kültür Merkezi'nde sahne alacak
GEODER Medya ve Tanıtım biriminin yaptığı açıklamaya göre Çankırılı tiyatro severlerin yoğun ilgi gösterdiği tiyatro gösterisinin biletleri satışa sunulduğu ilk günden itibaren tükenmeye başladığı, oyunu kaçırmak istemeyen tiyatro severlerin bir an önce biletlerini almaları gerektiği vurgusu yapıldı. Ayrıca GEODER'in instagram sayfasında bir kişiye iki sinema bileti'nin çekiliş sonucunda verileceği bilgisinide sizlere vermiş olalım.
Eray Yasin Işık’ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacınoğlu yönetiminde sahneye koyulan ’’İyi Kötü Çirkin’’oyunu ile iyilik ve kötülük kavramını trajik bir olay örgüsü içinde hiciv ve espirili bir dille anlatılıyor. 

Yazan:Eray Yasin Işık 
Yöneten: Ahmet Burak Bacınoğlu 
Kostüm Tasarımı:Selvet Su Deniz 
Işık ve Dekor:A. Burak Gürsoy 
Oyuncular:Ersin Korkut, Hakan Bulut, Erdem Baş ve Eray Yasin Işık
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku