• Diğer

Gündem

BAŞKAN YAKAR’DAN TAM DESTEK

Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar, Barış Pınarı Harekâtını desteklediklerini söyledi.

BAŞKAN YAKAR’DAN  TAM DESTEK

18 Ekim 2019 17:36
-A

+A

BAŞKAN YAKAR’DAN  TAM DESTEK

Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar, Barış Pınarı Harekâtını desteklediklerini söyledi.

Çankırı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar yaptığı yazılı açıklamada; "Barış Pınarı Harekâtında görev yapan, gittiği her yerde barış ve güveni tahsis eden Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız. Bölgenin terör unsurlarından arındırılarak bölgeye barışın gelmesi, huzurun tahsis edilmesi için mücadele eden kahraman Türk ordumuzun Fırat’ın doğusunun terör unsurlarından arındırılarak güvenli bölge inşa edilmesine yönelik yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtında dualarımız ve manevi desteğimizle yanlarındayız" dedi.

 Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamanın esas amaç olduğunu belirten Yakar, " Kadim bir medeniyetin ve kültürün mensupları, tarihin her döneminde mazlum milletlerin hamisi olarak zalimliğin ve kötülüğün karşısında kalkan olmuş bir milletiz. İnşallah, Barış Pınarı Harekâtı ile de sınırımızdaki PKK ve onun uzantısı olan YPG/PYD terör gruplarının başlarını ezeceğiz. Bu operasyon bir kez daha göstermiştir ki tarihimizden bize miras kalan ordu, millet anlayışı devam etmektedir. Operasyonun yapılacağının duyulmasından itibaren bu zamana kadar geçen sürede milletimiz her zaman ordumuzun yanında onun en büyük destekçisi olarak dualarını ondan esirgememektedir. Operasyonlarda şehit olan asker, sivil tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, mekânları cennet olsun" ifadelerini kullandı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
ÖNEMLİ LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku