• Diğer

Gündem

Başkan Karakaya Ziyaretlerini Sıklaştırdı!

Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı tarafından coşkuyla karşılandı. İlçe merkezine bağlı Gümerdiğin Yeşilöz Mahallesi ve Büyükyakalı Köyünde parti teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Başkan Karakaya Ziyaretlerini Sıklaştırdı!

Okunma: 611

25 Ocak 2019 09:49
-A

+A

MHP İlçe başkanı Ahmet Karahasanoğlu, MHP İl Genel Meclis Ali Gündüz, Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla ve vatandaşlar tarafından Büyük yakalı Yaren evinde karşılandı.  Başkan Karakaya ziyaret ettiği Yeşilöz mahallesinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını. Ziyaretleri kapsamında köylerdeki genç yaşlı, kadın ayrımı gözetmeksizin vatandaşlarla yakından ilgilendiklerinin altını çizdi.
Karakaya, belediye başkanı seçildiği 2014 yılından bu yana 5 yıldır aralıksız olarak ilçedeki tüm mahalleleri ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden vatandaşla buluştuğunu söyledi.  Başkan Karakaya, "Buralarda yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelerek bir sıkıntılarının olup olmadığını yerinde görüyoruz.  Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızı oldukça mutlu ediyor. Halkımızın mutluluğu ve refahı için elimizden gelen ne varsa tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Onları asla yalnız bırakmıyoruz " diye konuştu.
Başkan Karakaya yaptığı bu ziyarette, Büyükyakalı Köyü muhtarı Kenan Kul’dan ihtiyaçları olup olmadıklarını sordu. Muhtar Kul, köy konağının arkasına ve önüne çevre düzenlemesi ve kilitli taş döşenmesi isteğini iletti. Başkan Karayakaya notunu alacağını ve nasip olurda tekrar başkan seçilmesi durumunda köy konağının çevre düzenlemesinin yapılması sözünü verdi. Daha sonra teşkilatıyla birlikte köyden coşkulu bir şekildi ayrıldı.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku