• Diğer

Eğitim

Başkan Esen “Sadece Ekmeğimizi Değil Kardeşliğimizi de Paylaşacağız”

Çankırı Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Belediyenin bu yılki iftar programı, Sultan Süleyman (Büyük) Camii önündeki alana kurulan iftar çadırında devam edecek. İftar çadırı, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahipleri öncelikli olmak üzereoruç açmak isteyen misafirlerini ağırlayacak.

Başkan Esen “Sadece Ekmeğimizi Değil Kardeşliğimizi de Paylaşacağız”

Okunma: 1019

6 Mayıs 2019 17:41
-A

+A

Çankırı Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Belediyenin bu yılki iftar programı, Sultan Süleyman (Büyük) Camii önündeki alana kurulan iftar çadırında devam edecek.  İftar çadırı, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahipleri öncelikli olmak üzereoruç açmak isteyen misafirlerini ağırlayacak.
Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan ayını hemşehrileri ile birlikte karşılamaktan mutluluk duyduğunu belirterek hemşehrilerinin, tüm Müslüman Türk milletinin ve İslam âleminin Ramazan ayını kutladı. Esen,  2019 yılınınhayırlı ve bereketli geçmesi temennisinde bulunarak “Öz değerlerimiz ve manevi bağlarımız doğrultusunda birliğimiz, dirliğimiz daim olsun. Memleketimiz bu kutlu ayda sadece ekmeğini ve sofrasını değil; hoşgörü, sevgi, saygı, kardeşlik ve merhamet duygularını da paylaşacaktır. Ramazan ayının yüksek maneviyatı karşılıklı ilişkilerimize de yansıyacaktır.Cenab-ı Allah hepimizi korusun ve gözetsin.” ifadelerini kullandı.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku