• Diğer

Siyaset

AYDIN AKBAŞ ÜYE KAMPANYASI İLE START VERDİ

İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Üye Kampanyası ile çalışmalarına başladı.

AYDIN AKBAŞ ÜYE KAMPANYASI İLE START VERDİ

Okunma: 4225

18 Kasım 2019 16:40
-A

+A


İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Üye Kampanyası ile çalışmalarına başladı. İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı yeni yönetimi tanışma ve çalışmalarını başlatmak için bir araya geldi.
 
“İyi parti, iyi ve elit kadrolarıyla daima göreve hazır” diyen İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Aydın Akbaş, şu açıklamalarda bulundu:
 
“Milletten yetki için uzun bir çalışma süreci var. Karamsar değiliz. Ümitliyiz. Türk milletine güveniyoruz. Bütün zorlukların üstesinden geleceğimiz günler yakındır. Durmadan dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz. Millet yolunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Türk milletinin umudu biziz, umudun tükendiği yerde biz olacağız.
Biz karanlığı dağıtan güneşiz, Biz Süleymaniye de ezan, Eyüp Sultan’da şükür namazıyız, Biz Mehmetçiğin göğsündeki, ay yıldızız, Biz Türkiye’yiz,
Biz gururla Ne Mutlu Türküm Diyenleriz, Biz İyi partiyiz.”
        
Adalet isteyenlerin sesi olacaklarını belirten Akbaş, “Hepimiz birer nefer gibi çalışacağız. İyi ve cesur yürekleri iktidara taşıyacağız. Milletimizin birikmiş sorunlarını çözeceğiz. Sen, ben yok, Biz olacağız, İri olacağız, diri olacağız. Bizler İyi Parti olarak hak arayanların, adalet arayanların sesi olacağız.
Şairin dediği gibi;
         Ölürsen de hak yedirme, hak yeme,
Aka kara, karaya da ak deme,
Adaletten ayrılırsa mahkeme,
Bir hâkime, bir de kanuna tükür.
 
Bir santim yükselmek için, bir metre eğilen başlar, baş olmaktan çıksın. Bizim hareketimiz baş eğenler değil baş eğmezler hareketi,
Bizim hareketimiz cesurlar hareketi” dedi.
 
 “Halen ümit var, Üye ol sende iyi bir geleceğe imzanı at, İyi düşün ki Türkiye’m kazansın, İyiler kervanına sende katıl” sloganı ile üye kayıt kampanyasını başlattıklarını söyleyen Akbaş “Tüm yönetim kurulu üyelerimizi ve tüm teşkilat mensuplarımızı, tüm üyelerimizi kampanyamızda ve mahalle teşkilatlarımızda görev almaya davet ediyorum.” dedi. 
                                                                          
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku