• Diğer

Gündem

AK Parti Yerel Yönetimler Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25, 26. Dönem Aydın Milletvekili Av. Abdurrahman Öz, Çankırı’da AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

11 Nisan 2022 18:29
-A

+A

AK Parti Yerel Yönetimler Bir Araya Geldi
 
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25, 26. Dönem Aydın Milletvekili Av. Abdurrahman Öz, Çankırı’da AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Çankırı İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda konuşan Öz, Cumhur İttifakı’nın devam eden çalışmalarına ve ittifaka verilen desteklere ilişkin açıklamalarda bulundu. Konuşmasında özellikle Cumhur İttifakına bağlılıklarına dikkat çeken Öz, “Belediye Başkanlarımızla 3 yılı geride bıraktık. Bizim belediyecilik anlayışımızda hep yol açıcı ve vizyon projeler yer alıyor.” ifadelerini kullandı. İlçe yatırımlarını yakından takip ettiğini de dile getiren Öz, “8 ilçe, 3 belde belediye başkanımızın yaptıkları yatırımları yakından takip ediyoruz. Doğal gaz projeleri, TOKİ projeleri, sanayi ve yatırım projeleri, alt ve üst yapı çalışmaları ilçelerimizde hız kesmeden devam ediyor.” dedi. Çankırı’ya yapılan yatırımlara ilişkin gösterdikleri çaba ve emek için Çankırı Milletvekilleri ve İl Başkanına teşekkür eden Öz, 2023 seçimlerine dikkat çekerek “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. 2023’e giden yolda yapacağımız hizmetlerle bunu bir kez daha göstereceğiz.” şeklinde konuştu. Toplantıda konuşan AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise Cumhur ittifakı Belediyelerine verdikleri desteklerle ilgili konuşarak, Başta Çankırı belediyesi olmak üzere “11 ilçe ve 3 Belde Belediye Başkanımızın bütün talep ve projelerine vekillerimizle ile öncü oluyoruz. Yeri geliyor Bakanlıklardan çıkmıyoruz ve yatırımları şehrimize kazandırıyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
TOKİ çalışmaları için biz hazırız
 
Çankırı’da büyük bir kitlenin sabırsızlıkla beklediği TOKİ projesine ilişkin de konuşan Başkan Çelik, “İlçelerimizde TOKİ konutları ile ilgili çalışmaları Belediye Başkanlarımızın ısrarlı takipleri neticesinde kısa sürede başlaması sağlanmıştır. Çankırı Merkezde de konuta olan ihtiyacı biliyoruz. İlimizdeki konut ihtiyacı nedeniyle kiralar çok yükseldi. Çankırı meydan projesi ile  ilgili de konuşan Başkan Çelik, “Söz konusu meydan, Cumhur İttifakının ortakları AK Parti ve MHP Genel merkezlerinin görüşmeleri ve yoğun çabaları neticesinde Çankırı Belediyemize kazandırılmıştır. Malum olduğu üzere Meydan projesi bizim dönemimizden bu yana yapılması gündemde olan bir projedir. Belediyecilikte süreklilik esastır ve meydanın Şehrimize kazandırılması Cumhur ittifakı sayesinde gerçekleşmiştir. Bizlerde meydan projesinde destekçi olduğumuzu belirtiyor, meydan projesinin en kısa zamanda tamamlanması hususunda konunun yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Meydan Projesi Şehrimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku