• Diğer

KÜNYE

      71 Medya Grubu bünyesinde Anadolu’ya Tercüman GazetesiRadyo 71 ve Ajans 71 kuruluşlarıyla sizlerin hizmetindeyiz. Edindiğimiz misyon itibariyle günlük en çok okunan gazetemiz, çevresi itibarıyla 23 senedir sizlere seslenen radyomuz Kırıkkale ve çevre bölgelere yayın hizmeti sunmaktadır.
 
        İyi bir okur kitlesiyle gazetemiz ve halkımızın tercihleriyle en çok dinlenen radyomuz, ulaştığı kitle itibariyle en iyi olma özelliğine sahiptir. Okurlarımız ve dinleyicilerimiz kurumlarımızla bir bütündür. Bu kitle ayrıca okuduğu haberleri, dinlediği ve gördüğü reklamları referans olarak kabul eder.

 
 
İMTİYAZ SAHİBİ 

#Harun YÜKSEL
"71 Radyo Televizyon Yayıncılık Aş."


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Selim ÇELİK

Genel Yayın Yönetmeni
Sadık SOFTA

Muhabir

Serkan ÖZCAN

Görsel Yönetmen

Turhan Kaya
 

GENEL İLETİŞİM BİLGİLERİ
 

Telefon: 0 376 371 71 71

E-Posta: tercuman1818@gmail.com

Web:
www.anadoluyatercuman.com

 
Adres  :  Cumhuriyet Mah.Tevfik Fikret Cad.Park Plaza,Kat:2,No:3 Merkez/ÇANKIRI
Matbaa:  B.Pazarı Mah.Eşikli Aralık Sk.No:21/G  Merkez / ÇANKIRI
                        

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. anadoluyatercuman.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

anadoluyatercuman.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili anadoluyatercuman.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on anadoluyatercuman.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on anadoluyatercuman.com are opened on a new page. anadoluyatercuman.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

 

 


ÖNE ÇIKANLAR

  • Eğitim
  • Gündem
  • Ekonomi
  • Çankırı.
  • Siyaset
  • Spor
  • Dünya
  • İlçeler
  • Bölgesel

Sayfalar

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku