• Diğer

Gündem

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kahvaltılı Basın Toplantısı

Bugün 10 Ocak. 10 Ocak ise Çalışan Gazeteciler Günü. Bu gün dolasıyla düzenlediğimiz kahvaltılı basın toplantısına hepiniz hoş geldiniz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kahvaltılı Basın Toplantısı

Okunma: 87

11 Ocak 2019 10:40
-A

+A

Bu vesileyle burada bulunan ve mazeretleri sebebiyle aramızda bulunamayan Çankırı’da görev yapan bütün basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.
Haber alma hakkının tecellisine vesile olan Mahallî basın, her il için olduğu kadar Çankırı için de önemlidir. Biz de bu önemi bilerek her zaman basınımızın haber alma hakkına saygılı ve yardımcı olduk. Bundan böyle de aynı anlayış içerisinde olacağız.
Sizler mesai mefhumu gözetmeksizin Kamu hizmetleri ile vatandaşın arasında köprü vazifesi gördünüz. Bizim yaptıklarımızı halka, halkın sesini de biz idarecilere ulaştırdınız.
Göreve geldiğimiz günden bu yana siz basın mensuplarımızla her vesileyle bir arada olduk.Resmî program ve etkinlikler dışında da kapımızı her zaman sizlere açık tuttuk.
2018 yılında, kamu idaresi ile emniyet ve asayiş yönünden başarılı ve huzurlu bir yıl geçirdik. Yatırmalarımızın tamamına yakını bir aksamaya uğramadan programlandığı biçimde gerçekleşti. Bu vesileyle kamu idaresindeki tüm çalışma arkadaşlarıma ve yatırımların gerçekleşmesinde emeği olan teknik personel ve müteahhitlerimize çok teşekkür ederim.
Ayrıca kamu idaresi ile yatırımlarımızın her aşamasında ilgi ve desteğini bizden esirgemeyen milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, İl Genel Meclisi’nin Başkan ve üyeleri ile tüm siyasi parti mensuplarına ve sivil toplum kuruluşlarına bilhassa teşekkür ederim.
2019 yılının kamu idaresinde başarılı, emniyet ve asayiş yönünden huzurlu ve yatırımlarla dolu bir yıl olacağını, 2018 yılından daha başarılı geçmesi için daha çok mesai ve gayret sarfedeceğimizi huzurunuzda taahhüt ve beyan ediyorum.
Katılımlarınızdan dolayı hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Afiyet olsun.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku