• Diğer

Gündem

“VE SÖZ BİTMEDİ DAHA” ŞİİR DİNLETİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Çankırı Mehmetçik Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı “Ve Söz Bitmediği Daha” isimli şiir dinletisiprogramı yoğun ilgi gördü.

“VE SÖZ BİTMEDİ DAHA” ŞİİR DİNLETİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Okunma: 1001

15 Nisan 2019 09:47
-A

+A

 “VE SÖZ BİTMEDİ DAHA” ŞİİR DİNLETİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
 
Çankırı Mehmetçik Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı  “Ve Söz Bitmediği Daha” isimli şiir dinletisiprogramı yoğun ilgi gördü.
 
100.Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa;İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Gürtürk Özdemir, okul öğretmenleri, öğrenciler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Programda birbirinden güzel ve anlamlı şiirleri ustaca seslendiren öğrencileri, dinleyiciler uzun süren alkışlarla motive etti. Ayrıca gecenin en renkli bölümü ise şiirlerin arasına konulan okul korosunun seslendirdiği türkülerdi.Şiirleri müzikle aralayan öğrenciler, Türk Halk Müziği Korosu Konseri ile dinleyenlere unutamayacakları bir gece yaşattı.
 
Program sonunda açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar   “Gecenin yıldızları minik yüreklere, emeği geçen tüm okul öğretmenlerine ve idaresine teşekkür ederim.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku